Nauczycielka pokazała, w co ubiera się do pracy. "Uczniowie na pewno nie mogą się skupić"

Sammara Tamish to nauczycielka z Dubaju. Niedawno nagrała filmik, na którym pokazała, w co zwykle ubiera się do pracy. Materiał zyskał sporą popularność. Do tej pory obejrzano go prawie 6 milionów razy. Niektórzy byli zachwyceni jej kreacjami. Według innych jej stylizacje mogą rozpraszać uczniów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sammara Tamish łączy macierzyństwo, z grą w piłkę nożną i nauczaniem najmłodszych. Co więcej, często dzieli się skrawkami swojego życia na mediach społecznościowych. Jej filmik ze stylizacjami, które wybiera do szkoły, wzbudził duże zainteresowanie. Co nie spodobało się w nich krytykom?

Zobacz wideo Jakie są największe problemy polskiego systemu edukacji?

Pokazała, w co ubiera się do szkoły. Stylizacje wzbudziły kontrowersje

W materiale młodej nauczycielki można zobaczyć przykładowe komplety, które kobieta zwykle ubiera do pracy. Pierwsza ze stylizacji łączyła ze sobą czarną bluzkę z małym dekoltem oraz szerokie spodnie we wzór à la skóra węża. Kolejna z nich to zwężany ciemny dół i brązowy top z falbanami. Kolejne dwie kreacje skupiały się przede wszystkim na odcieniach beżu i czerni. W żadnej z nich nauczycielka nie eksponowała biustu, czy pośladków, w takim razie co przykuło uwagę krytyków?

 

"Uczniowie na pewno nie mogą się skupić". Według krytyków strój nauczycielki był zbyt obcisły

Większość komentujących nie miała żadnych obiekcji na temat ostatniej stylizacji składającej się z szerokich dżinsów i ciemnego golfu. Ich uwagę przykuła reszta stylizacji. Sammara od wielu lat gra w piłkę nożną, dzięki czemu może pochwalić się wysportowanym ciałem. Spodnie, które pokazywała na filmiku, podkreślały jej umięśnione nogi i pośladki. Jeden z komentujących jej kompletów stwierdził wprost, że są według niego po prostu za ciasne.

Uczniowie na pewno nie mogą się skupić.
Jej spodnie są zbyt obcisłe jak na nauczycielkę.

W obronie kobiety stanęło wielu oglądających. 

Czy wszystkie ubrania noszone przez nauczycieli muszą być nudne i ciemne, aby brano je na poważnie?
Wyglądasz ślicznie. Ludzie muszą przestać seksualizować wszystko, co kobiety na siebie założą.
Wyglądasz profesjonalnie i bardzo ładnie.

Według młodej nauczycielki żaden z zaprezentowanych strojów nie był gorszący, zwłaszcza dla najmłodszych uczniów.

 
Więcej o: