Zofia Zborowska pokazała się bez makijażu. "Instagram kontra rzeczywistość"

Zofia Zborowska słynie ze swojego sporego dystansu do siebie oraz pokazywania prawdziwych realiów macierzyństwa. Właśnie dzięki temu zyskała spore grono obserwatorów, którzy aktywnie udzielają się pod każdym postem aktorki. Jak zareagowali, gdy pokazała się bez makijażu? Nie kryli swojego zdziwienia.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zofia Zborowska to aktorka, która można powiedzieć, że dorastała na oczach wszystkich jako córka znanej pary aktorskiej. Kobieta może pochwalić się talentem aktorskim, równie imponującym, jak jej rodzice. Aktorka wielokrotnie udowodniła również, że świetnie potrafi zjednywać sobie ludzi. Aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, gdzie udostępnia kadry z życia codziennego, kulisy pracy zawodowej, ale również efekty różnych sesji zdjęciowych. Zborowska wielokrotnie zabierała również głos w ważnych społecznie tematach, bez ogródek wyrażając swoją opinię.

Zobacz wideo Zofia Zborowska zagrała w „Seks, miłość i pandemia" dla kasy?!

Zofia Zborowska bez makijażu i z włosami w nieładzie. Naturalna odsłona aktorki

Aktorka wielokrotnie pokazywała się swoim fanom na Instagramie w rozmaitych sytuacjach. Nie raz wstawiała zdjęcia w naturalnej wersji bez grama makijażu na twarzy, czy wystylizowanych włosów. Tym razem na pytanie obserwatorów, dlaczego sama nie wykonuje makijażu przed wielkim wyjściem, odpowiedziała, zamieszczając wymowny wpis. W mediach społecznościowych, zamieściła zestawienie zdjęć z humorystycznym opisem, które ma rozwiać wszelkie wątpliwości fanów. Na jednym z nich ma starannie wykonany makijaż oraz fryzurę, zaś na kolejnym jej włosy są w nieładzie, a na twarzy nie znajduje się ani gram makijażu.

 

Internauci są zachwyceni dystansem Zofii Zborowskiej. Pod ostatnim postem pojawiła się lawina komentarzy

Na swoim Instagramie Zofia Zborowska zebrała liczne grono obserwatorów, liczące już ponad 489 tysięcy osób. Ostatni wpis aktorki spotkał się ze sporą reakcją, niektórzy nie kryli swojego rozbawienia.

Uwielbiam cię. Piękna i taka, i taka.
Które zdjęcie jest ze zrobionym make-upem i włosami, a które nie?
Rozumiem doskonale. Instagram kontra rzeczywistość. W obu wersjach piękna.
Dla mnie obie wersje są wystrzałowe.
Ostatnie zdjęcie to taki Hagrid. Ogolony - dodam.
Widać na ostatnim zdjęciu, że jesteś Córką Muffasy.
Nieujarzmiona wygląda zupełnie jak Wiktor Zborowski.
Więcej o: