Blanka Lipińska już tak nie wygląda. W nowej fryzurze jest nie do poznania. To cięcie to HIT na 2023

Blankę Lipińską mogliśmy podziwiać w wielu różnych wydaniach, ale takiego jeszcze nie było. W nowej fryzurze kobieta jest nie do poznania. Co sądzicie o jej metamorfozie?

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jeśli szukasz inspiracji na wiosenną fryzurę, możesz zainspirować się metamorfozami gwiazd. Ostatnio fryzurę zmieniła Blanka Lipińska, autorka najpopularniejszych polskich erotyków. Na jakie cięcie postawiła pisarka?

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Fot. Instagram.com/blanka_lipinska

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

Blanka Lipińska zdecydowała się na sporą metamorfozę! Autorka książki "365 dni" pochwaliła się efektami wizyty u fryzjera

Blanka Lipińska postawiła na delikatne cieniowanie włosów, które dodało im objętości i lekkości. Jednak główną zmianą jest obecność grzywki! Celebrytka zdecydowała się na modną grzywkę curtain bangs-która jest jednym z największych fryzjerskich hitów na 2023 rok. Fryzura zdecydowania dodała pisarce delikatności i dziewczęcości oraz wysmukliła jej twarz.

A co wy sądzicie o Blance w takiej odsłonie? Zmiana na korzyść?

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Instagram @Iblanka_lipinska

Zobacz wideo Blanka Lipińska już tak nie wygląda. W nowej fryzurze jest nie do poznania. To cięcie to HIT na 2023

Grzywka curtain bangs, czyli fryzjerski hit roku 2023

Grzywka curtain bangs – zwana także grzywką na boki – to trend z lat 60./70., który od jakiegoś czasu znów stał się popularny. 

Jak wygląda  grzywka curtian bangs? To przede wszystkim  zwiewna, lekka, cieniowana grzywka-kurtyna z przedziałkiem na środku, która okala twarz po obu stronach. Jej długość zależy od preferencji klientki i wyglądu jej twarzy lekka curtain bangs – może sięgać tylko do brwi albo być zdecydowanie dłuższa, np. sięgająca linii żuchwy. W przeciwieństwie do klasycznej grzywki grzywka curtain bangs pozostawia czoło częściowo (lub niemal całkowicie) odsłonięte.

 

Komu pasuje cięcie curtain bangs?

Grzywka curtain bangs będzie pasować każdej kobiecie, która chce nadać swojej twarzy delikatności i dziewczęcości. Grzywka dzięki zwiewności zdecydowanie wysmukla twarz- pasować więc będzie szczególnie osobom o okrągłej twarzy, które chcą ją optycznie wyszczuplić.

OFERTY AVANTI24.PL: Dzianinowe swetry i sukienki na wyprzedaży u znanych marek.

Więcej o: