Zwariowana Marzena Rogalska w najmodniejszym kolorze roku. Jest elegancko, ale z twistem. "Pięknie pani w tym"

Ten kolor to prawdziwy hit na wiosnę 2023. Choć Instytut Pantone ogłosił, że kolorem roku będzie magenta, to inny zbadał, że królować będzie jednak lawenda. Ten piękny, głęboki, ale i delikatny kolor wybrała Marzena Rogalska w swojej ostatniej stylizacji. A jest to bardzo oryginalny zestaw.

Jedna z najbardziej lubianych polskich prezenterek, Marzena Rogalska, jakiś czas temu odeszła z telewizji, ale po tym jej kariera wręcz rozkwitła. Tworzy interesujące projekty, publikacje, a także prężnie działa w mediach społecznościowych. Dzięki temu na co dzień jest w kontakcie ze swoimi fanami, którzy mają okazje poznać ją z nieco innej strony. Na profilu pełno jest zwariowanych filmików, w których to Marzena Rogalska ujawnia nieco kulis ze swojego życia, a przy tym pokazuje swoje stylizacje. I są one bardzo na czasie! Świadczy o tym zwłaszcza ta najnowsza, w najmodniejszym kolorze roku.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

OFERTY AVANTI24.PL: Świat mody oszalał na punkcie torebek od projektantów

Lawenda najważniejszym trendem 2023. To oryginalny, ale i bardzo uniwersalny kolor

Według analiz ośrodków monitorujących zachowania użytkowników w sieci to właśnie kolor lawendowy będzie najmodniejszy w roku 2023, szczególnie wiosną i latem. I jest z czego się cieszyć! Kolor ten jest niebanalny, wciąż niszowy, a jednak ma w sobie dużo delikatności i pasuje do wielu typów urody. Warto wziąć go pod uwagę przy szukaniu kreacji na okazje typu wesele, komunia czy chrzciny. Marzena Rogalska pokazuje, jak ładnie wyglądają w nim blondynki.

 

Marzena Rogalska w lawendowym komplecie. To piękny total look

W typowym dla siebie stylu, w zabawnym filmiku, Marzena Rogalska pokazała się w lawendowym komplecie z satynowej tkaniny. Sukienka ma długość za kolano i głęboki dekolt, a do niej prezenterka dobrała marynarkę w itym samym kolorze. A totallooki to zawsze skuteczny sposób na efekt wow. Całość uzupełniła bordowymi szpilkami i dużymi złotymi kolczykami. Fani obsypali ją komplementami:

Pięknie Marzenka w tym fiolecie. Cudnie wyglądasz.
Wyglądasz cudownie.
Pięknie Pani w tym fiolecie!

Marzena RogalskaMarzena Rogalska screen z Instagram @marzena_rogalska

Stylizacja jest z jednej klasyczna, a z drugiej, niebanalna. Jak widać, do fioletu warto się przekonać!

Więcej o: