Zrzuciła ponad 30 kg w 6 miesięcy bez restrykcyjnych diet i ćwiczeń. Jaki jest jej sekret?

Tarn Kaur udało się schudnąć ponad 30 kilogramów w 6 miesięcy. Nie przeszła na żadną restrykcyjną dietę oraz nie spędzała wielu godzin na siłowni. Postawiła na drobne zmiany, których efektami chwali się na Instagramie. Jaki jest jej sekret?

Tarn Kaur mieszka w Wielkiej Brytanii, a na Instagramie podzieliła się drogą, jaką musiała przejść, by uzyskać wymarzoną sylwetkę. Ostatecznie, udało jej się schudnąć ponad 30 kilogramów w sześć miesięcy. Postanowiła podejść do tego zdroworozsądkowo i zastosowała metodę małych kroczków. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Maryla Rodowicz zarzeka się, że zna wszystkie diety świata, ale z żadnej nie jest zadowolona

Ważyła ponad 90 kg i nigdy nie kochała swojego ciała. Postanowiła to zmienić

Tarn Kaur ważyła ponad 90 kg i nie czuła się dobrze w swoim ciele. Jak przyznała, ciągle walczyła ze wzdętym brzuchem, była ospała i nie miała energii. Co więcej, czuła się przygnębiona, zajadała emocje i nadużywała alkoholu. To właśnie złe samopoczucie, problemy z brzuchem oraz brak sił sprawiły, że postanowiła coś zmienić w swoim życiu. Pod jednym z postów przyznała, że nigdy nie kochała swojego ciała, jednak podjęła kroki, by to zmienić. Chciała pokochać siebie. Zamiast rzucać się na głęboką wodę, zaufała metodzie małych kroczków. 

 

Zdecydowała się na małe zmiany. Efekt, jaki osiągnęła, zadziwia

Tarn Kaur nie narzuciła sobie rygorystycznej diety, czy długich treningów. Postawiła na drobne zmiany, które miały sprawiać jej radość. Zaczęła od zrezygnowania z alkoholu oraz gazowanych napojów, dzięki czemu jej problemy ze wzdętym brzuchem zniknęły. Wprowadziła codzienne, długie spacery, niekiedy sięgające nawet 30 tys. kroków. Oprócz tego zaczęła pić więcej wody. Gdy pojawiły się pierwsze efekty, zaczęła sama gotować i liczyć kalorie oraz chodzić na trening raz w tygodniu. Ćwiczyła jedynie to, co sprawiało jej frajdę. Z każdym dniem nie tylko czuła się lepiej, ale także gubiła nadprogramowe kilogramy. Po trzech miesiącach zgubiła około 20 kg, a po sześciu z wagi zeszło jej ponad 30 kg.

Czuję się o wiele szczęśliwsza i zadowolona. Mam więcej energii. Mam więcej nadziei. Mam więcej wiary. Mam więcej pewności siebie.

- przyznała pod jednym ze zdjęć.

 

Tarn Kaur przypomina, że każde ciało może mieć każdy dzień, jednak zawsze zasługuje na miłość

Na swoim Instagramie publikuje zdjęcia przed i po, dzieli się przepisami oraz wskazówkami. Co ważne, udowadnia też, że nie wszystko, co widzimy na Instagramie, jest prawdziwe — czasami wystarczy odpowiednia poza, by ktoś wyglądał jak z okładki magazynu, kiedy rzeczywistość jest inna. Uświadamia, że każde ciało, w szczególności brzuch, może mieć gorszy dzień i to normalne. Niezależnie od tego, należy je kochać i szanować, gdyż mamy tylko jedno.

 
Więcej o: