Zrzuciła prawie 20 kg. Jej piersi zmieniły się diametralnie. "Na pewno miałaś operację"

Pewna dziewczyna przeszła spektakularną metamorfozę. Gdy zrzuciła prawie 20 kg, zauważyła pewną różnicę w swoim ciele, która przeszła jej najśmielsze oczekiwania. Publikując w sieci zdjęcia przed i po metamorfozie ludzie zarzucają jej ingerencję w wygląd.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Z dość niepozornej aplikacji, używanej głównie do synchronizacji ruchu ust w czasach Musical.ly, TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Służy do udostępniania wideo i pozwala użytkownikom tworzyć oraz udostępniać krótkie filmy na dowolny temat. Rozrywka i taniec nadal są najpopularniejszymi rodzajami materiałów na TikTok. Można tam również znaleźć wiele treści edukacyjnych, obejmujących różne tematy: od zdrowia po inwestowanie. Dużą popularnością cieszą się także profile osób, które dzielą się w sieci różnymi sytuacjami oraz historiami ze swojego życia. Podobnie było w przypadku pewnej kobiety, którą spotkała niecodzienna sytuacja, gdy przeszła metamorfozę związaną z jej wagą.

Zobacz wideo Szalina Malina opowiada o dzieciństwie przed TikTokiem, a Natalia Kruczyńska radzi jak wytrwać w postanowieniach [MAMY CZAS]

Izabella KrzanIzabella Krzan w staniku. Fani podzieleni. "Seksownie", "Szału nie ma"

Niesamowita różnica w metamorfozie użytkowniczki TikToka. Tego się nie spodziewała

Sophia funkcjonująca w internecie pod pseudonimem @sophiamastt podzieliła się efektami swojej niesamowitej przemiany. Młoda kobieta przeszła spektakularną metamorfozę, w której zrzuciła ponad 18 kg. Najpierw napisała na nagraniu, gdzie pokazała się w szarym topie z głębokim dekoltem "przed utratą 18 kg". Następnie dodała film po przemianie, gdzie zaprezentowała się w czarnym staniku, a biust był znacznie mniejszy. 

Udostępniła film przedstawiający siebie zarówno przed, jak i po utracie wagi. Zaskakujące opinie internautów

Sekcja komentarzy na platformie TikTok pod filmem Sophi została błyskawicznie wypełniona ludźmi, zastanawiającymi się nad jej przemianą. Niektórzy nawet oskarżali ją o chirurgiczną redukcję piersi.

Nie wierzę w to! Na pewno miałaś operację.
Dzieje się tak, ponieważ nasza genetyka sprawia, że gromadzimy tłuszcz w tym obszarze, a kiedy tracimy tłuszcz, tracimy również ten obszar.
Wow, wyglądałaś 1000 razy lepiej.
Omg. Przepraszam, ale wcześniej wyglądałeś niesamowicie.
To zbrodnia przeciwko ludzkości
Szczerze mówiąc, wolę twój biust przed!
Więcej o: