Zagrali trojaczki Phoebe w serialu "Przyjaciele". Tak naprawdę była ich czwórka. Jak dziś wyglądają?

W jednym z odcinków serialu "Przyjaciele" Phobe grana przez Lise Kudrow urodziła trojaczki. Co ciekawe w rzeczywistości dzieci zaangażowane do serialu mają jeszcze jednego brata. Jak dziś wygląda słynne rodzeństwo?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Frank Jr. Jr., Leslie i Chandler, czyli trojaczki z "Przyjaciół" są rodzeństwem także poza serialem. Jak się okazuje, tak naprawdę jest ich czwórka. Nazywają się Paul, Justin i Alexandria oraz Cole. Od ich pierwszego pojawienia się przed kamerami minęło już 25 lat. Jak przez ten czas zmienił się ich wygląd?

Zobacz wideo "Friends: Reunion". Zobacz zwiastun nowego epizodu serialu "Przyjaciele"!

W trojaczki wcielała się czwórka rodzeństwa. Któryś z chłopców zawsze musiał grać dziewczynkę

Tylko najwięksi fani "Przyjaciół" wiedzą, że w rzeczywistości w trojaczki urodzone przez Phoebe wcielała się czwórka dzieci. Niedawno, użytkowniczka TikToka o nicku alexis.cimoch przyznała się, że jest jedną z serialowych córek Lisy Kudrow. Dziewczyna ma troje braci. Oznacza to więc, że któryś z nich za każdym razem musiał wcielać się w dziewczynkę. Zauważyli to także użytkownicy, oglądający jej filmik. Jak przyznaje Alexandria, do dziś żartują sobie z tego faktu. 

Ale były dwie dziewczynki i grałaś je ty z braćmi? Już nic nie rozumiem
Jeden z moich braci musiał grać dziewczynkę i nadal się z niego naśmiewamy

Fani serialu przyznali, że Alexandria wygląda tak, jak wyobrażali sobie dorosłą córkę Phoebe. Wielu komentujących zazdrości dziewczynie tego... że Matthew Perry, czyli serialowy Chandler, nosił ją na rękach. 

Byłaś w objęciach Matthew Perry'ego. Jesteś moją boginią
Błagam zmień swoje drugie imię na Chandler z tego powodu
Wow, to najlepszy powód do przechwałek na świecie. Strasznie ci zazdroszczę
 

Czwórka rodzeństwa nie była jedynymi "trojaczkami" w serialu "Friends". Fani podejrzewali TikTokerkę o kłamstwo

Fani serialu odkryli, że trojaczki z "Przyjaciół" nazywają się Allisyn Arm, Sierra Marcoux i Dante Pastula. Czy oznacza to, że TikTokerka zmyśliła tę historię? Wcale nie. W rolę dzieci, które Phoebe oddała swojemu bratu, wcieliło się więcej osób. Alexandria i jej bracia brali bowiem udział tylko w jednym z odcinków. 

 
Więcej o: