Horoskop numerologiczny. Co czeka cię w 2023 roku? Sprawdź, jaki los masz zapisany w liczbach

Numerologia zajmuje się badaniem właściwości liczb. Opiera się na przekonaniu, że konkretny numer przypisany do obiektu, np. imienia, domu, telefonu czy też ma wpływ na jego los. Co o nadchodzącym roku mówi numerologiczny horoskop?

Według niektórych numerologia wiele zdradza o tym, jacy jesteśmy, lub jaki los jest nam pisany. Choć warto oczywiście brać to z przymrużeniem oka. Jeśli jesteś ciekawy, co cię czeka według tych wierzeń, musisz poznać odpowiednią liczbę, która jest ci przypisana w 2023 r. Jak to zrobić?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Natręctwa Leny Kociszewskiej? "Od zawsze wolałam liczby nieparzyste" [Lista Plotka]

Oblicz liczbę swojego wieku na 2023 rok. To proste

Dodaj do siebie po kolei cyfry z twojego wieku oraz obecnego roku. Dla przykładu, jeśli masz 45 lat, równanie powinno wyglądać tak: 4+5+2+0+2+3 = 16. Jeśli wynik jest dwucyfrowy, jego liczby także dodaj do siebie, czyli 1+6 = 7. Otrzymany wynik to numerologiczna liczba twojego wieku. Pamiętaj jednak, że choć numerologia bywa ciekawa, warto podchodzić do niej z dystansem, i przymrużeniem oka, gdyż nie opiera się na nauce.

Numerologia liczb. Co cię czeka w 2023 roku?

  • Dla jedynki nadchodzący rok będzie niezwykle korzystny pod względem finansowym. W pracy czeka cię awans oraz podwyżka, jednak dotyczy to także innych zdarzeń jak np. wygrana w konkursie. 
  • Dwójka powinna zwrócić uwagę na swoje uczucia, gdyż czeka ją niezwykle ważny rok. Single odnajdą miłość, natomiast osoby w związku otrzymają ważną deklarację. 
  • Trójka może liczyć na rok pełen wyzwań oraz nauki. Dążenie do samodoskonalenia się, kolejne kursy i szkolenia sprawią, że stanie się pewniejsza siebie, co da efekty w każdej sferze życia.
  • Dla czwórek to czas na skupieniu się na sobie, swoich potrzebach i uczuciach. Wsłuchanie się w nie sprawi, że podejmie wiele dobrych decyzji.
  • W 2023 roku piątki powinny zacząć na poważnie podchodzić do życia i przestać błądzić myślami. Czas wziąć odpowiedzialność.
  • Szóstki czeka rok pełen wyzwań, niepewności i walki o swoje. Jeśli odważą się na ryzykowny krok, czeka je ogromny sukces. Choć nie będzie to dla nich komfortowe, warto się przemóc.
  • Siódemki również powinny skupić się na sobie oraz swoim zdrowiu. To czas na złapanie oddechu. Wybierz zaległy urlop i udaj się na wakacje, a wrócisz wypoczęty i gotowy do działania.
  • W tym roku ósemki czekają zmiany w życiu osobistym. Niektórzy bliscy się od nich odwrócą, za to inni okażą wsparcie, gdy będą tego potrzebować. To czas na nowe znajomości.
  • Choć początek roku nie zaczął się najlepiej dla dziewiątek, nie powinny się poddawać. Upór w dążeniu do celu sprawi, że uda im się go osiągnąć. 
Więcej o: