Artur Barciś pokazał zdjęcie z mamą. Fani zachwyceni. "90 lat? Mamusia wygląda świetnie!"

Artur Barciś od wielu lat jest znanym i lubianym aktorem. Rzadko pozuje na ściankach i pokazuje w mediach społecznościowych życie prywatne, jednak z okazji 90. urodzin mamy zrobił wyjątek. Osobista fotografia, którą opublikował, szybko zyskała przychylność fanów.

Artur Barciś znany jest z wielu ról filmowych i telewizyjnych. Postać Wasylka ze "Znachora", Tadeusza Norka z "Miodowych lat", czy Arkadiusza Czerepacha z "Ranczo" wciąż są wspominane przez wielu widzów. Aktor chętnie publikuje na Facebooku nowości dotyczące pracy i nowych projektów, w których bierze udział, jednak rzadko pokazuje zdjęcia z rodziną. Tym razem zrobił wyjątek. Z okazji 90. urodzin mamy opublikował fotografię, która szybko zyskała przychylność fanów. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Cezary Żak nie znosi grywać z żoną! Kryzysy w małżeństwie. "Dzwoni do mnie mama"

Artur Barciś pokazał zdjęcie z mamą. 90-latka nie ma problemów z nowinkami technologicznymi

Choć Artur Barciś rzadko publikuje zdjęcia z rodziną, pozostaje w stałym kontakcie z fanami na Facebooku. Aktor dzieli się efektami swojej pracy, pokazuje nowo namalowane obrazy, a w trakcie pandemii koronawirusa dodawał otuchy, publikując filmiki, na których czytał wiersze.

Osobista fotografia z 90. urodzin mamy, którą Artur Barciś opublikował kilka dni temu na Facebooku, szybko zyskała rozgłos w sieci. Widać na niej kawałek tortu i urodzinowe świeczki dopasowane do okazji. Barciś obejmuje mamę i oboje uśmiechają się serdecznie. Aktor dołączył do zdjęcia wpis, w którym poinformował, że jego mama mimo upływu lat trzyma się świetnie i dobrze radzi sobie z nowinkami technologicznymi. 

Dzisiaj moja mama skończyła 90 lat! Prawda, że trzyma się nieźle? Obsługuje smartfona i gada na WhatsAppie ze swoją wnuczką w USA. Wręczając kwiaty, odruchowo zanuciłem 'Sto lat'. - Chyba żartujesz — powiedziała. Ciekawe co miała na myśli?

Fani aktora zachwyceni 90-letnią mamą. "Mamusia wygląda świetnie!"

Wpis Artura Barcisia zyskał już ponad 23 tys. polubień i 3,8 tys. komentarzy. Wielu fanów aktora złożyło życzenia jego mamie. Nie obyło się też bez licznych komplementów skierowanych w stronę kobiety.

Życzę Twojej Mamie drogi Arturze co najmniej 100 lat w zdrowiu!
Wszystkiego najlepszego dla mamy.
Dużo zdrówka dla pani.
90 lat? Mamusia wygląda świetnie! Jeszcze raz tylu latek w zdrowiu i samych radosnych chwil.
Całusy urodzinowe dla mamy. Cudowna, uśmiechnięta... Jeszcze długo, długo w zdrowiu i radości.
Więcej o: