Kinga Rusin pokazała swój telewizyjny debiut sprzed 30 lat. "Jak Shakira, młodsza z każdym rokiem"

Kinga Rusin wróciła wspomnieniami do swojego telewizyjnego debiutu w TVP1. Opublikowała archiwalne nagranie sprzed 30 lat oraz zdradziła swoje plany odnośnie do powrotu do pracy w telewizji.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kinga Rusin to znana dziennikarka, która jest obecna w show-biznesie od niemal 30 lat. Zanim rozpoczęła życie podróżniczki, nieustannie odwiedzając, kolejne zakątki świata pełniła funkcję współprowadzącej program "Dzień Dobry TVN". Relacjami ze swoich wyjazdów dzieli się na swoim profilu na Instagramie, gdzie śledzi ją spore grono obserwujących, liczące już ponad 551 tysięcy osób.

 
Zobacz wideo Rozenek pokazała klasę. Tak odpowiedziała na hejt Rusin!

Kinga Rusin wspomina swój telewizyjny debiut w TVP1. Pokazała archiwalne nagranie

Obserwatorzy Kingi Rusin zaskoczyli się ostatnim postem na Instagramie dziennikarki, która podzieliła się archiwalnym nagraniem, sprzed 30 lat! Ukazuje się na nim młoda Rusin, debiutująca na antenie TVP1, dokładnie trzy dekady temu, 5 lutego. Dzisiaj dziennikarka w wielu swoich postach, szczerze krytykuje stację, w której niegdyś zaczynała swoją telewizyjną karierę. Początkująca prezenterka przedstawiała wówczas, niedzielną ofertę programową TVP1. Zdradziła również, nie używała w tamtym momencie promptera.

Serio, to już 30 lat…? 5 lutego 1993 roku zadebiutowałam na ekranie TVP1 (nie było wtedy innej telewizji, tylko dwa kanały telewizji publicznej). Ależ to było przeżycie! Tym bardziej że stanowczo odmówiłam korzystania z promptera, bo nie chciałam sztucznie wypaść.
 

Dziennikarka zdradza, czy wróci do telewizji. W sekcji komentarzy niemałe poruszenie

Kinga Rusin w swoim ostatnim poście z archiwalnym nagraniem zdradziła, że praca w telewizji to była dla niej wyjątkowa przygoda, pełna wyzwań i lekcji. Ponadto wspomina, że nie brakowało w trakcie je przygody z TVP1 ciekawych doświadczeń, pełnych ekscytacji. Rusin ma na swoim koncie wiele wywiadów, reportaży, gali oraz programów. Dziennikarka odniosła się również do planów powrotu do telewizji.

Było ciekawie, ale bycie niezależnym i poznawanie świata, szczególnie we dwoje, jest tak wspaniałe i tak kusi codziennie czymś niezwykłym, że, odpowiadając na pytania, na razie nie myślę o powrocie do telewizji. Pozdrawiam ciepło, jeszcze z Kostaryki.
 

Fani nie kryli swojego zdziwienia filmem Rusin. Niektórzy z nich są poruszeni.

Mnie jeszcze na świecie nie było. Od tamtego czasu bardzo dużo się zmieniło.
Cudne!!! A dystans do siebie to coś, co każdy powinien mieć. Kropka
Co za wspomnienie. Lata mijają, a Pani nic się nie zmieniła.
Tęsknimy za pani obecnością w telewizji.
Jak Shakira, młodsza z każdym rokiem
Ale młodziutka ile tu miałaś wtedy lat?
Szkoda, że już cię nie ma w telewizji. Proszę wrócić na antenę.
Pamiętam Panią z TVP! Piękna, naturalna, mądra i zabawna! Zresztą… nic się nie zmieniło!
Więcej o: