Jennifer Lopez z głębokim dekoltem. Fanka: Starzej się z wdziękiem na litość boską

Jennifer Lopez niemal każdym publikowanym przez siebie zdjęciem wywołuje wiele różnych emocji. Nie inaczej było i tym razem, gdy pochwaliła się swoją stylizacją na czerwony dywan. Fani nie wierzą w to, co widzą: "Nie rozumiem", "Jak ona to robi?!".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Sandra Kubicka: "Gdybym tak wyszła ubrana na Oscary, byłoby wow. W Polsce wyszło festiwalowo"

Jennifer Lopez to jedna z najpopularniejszych artystek na świecie, która na koncie ma wiele nagród i nominacji za swoją działalność artystyczną, ale nie tylko. W 2011 roku została bowiem uznana przez magazyn "People" za najpiękniejszą kobietę na świecie, a rok później Forbes nazwał ją najbardziej wpływową gwiazdą. Choć w tym roku Jennifer Lopez będzie świętować swoje 54. urodziny, nieustannie zachwyca i zaskakuje swoim wyglądem. Na Instagramie śledzi ją ponad 234 mln osób, z którymi chętnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Jennifer Lopez w zachwycającej kreacji. Fani nie mogą oderwać wzroku: "Jak ona to robi?!"

Jennifer Lopez, podobnie jak wiele innych gwiazd, pojawiła się na 65. ceremonii wręczenia nagród Grammy. Swoją stylizacją pochwaliła się, publikując zdjęcia na Instagramie. Na czerwonym dywanie JLo pojawiła się w granatowej sukni, odsłaniającej nogi oraz dekolt, ze srebrnymi zdobieniami i trenem. Stylizację uzupełniła biżuteria, makijaż typu soft glam oraz długie, delikatnie podkręcone włosy z przedziałkiem na środku. - Hi #Grammys <3 <3 @recordingacademy #ThisIsMeNow - napisała. 

Jeśli ona tak wygląda w rzeczywistości to ja mam 210 lat... Zastanawiamy się, dlaczego nasze nastoletnie dzieci mają obsesję na punkcie tego, jak wyglądają. Ta kobieta ma 50 lat, a może więcej i nastoletnią córkę... Jakie przesłanie wysyłamy do podatnych nastolatków... Starzej się z wdziękiem na litość boską...

- skomentowała jedna z osób.

 

Pod postem pojawiło także wiele innych komentarzy internautek oraz internautów zachwyconych wyglądem Jennifer Lopez:

Ona właśnie starzeje się z wdziękiem
Kochanie, wyglądasz olśniewająco
Niekwestionowana królowa!
Dosłownie perfekcja od stóp do głów
Znów to zrobiła
Wyglądasz niesamowicie
Bogini
Nie rozumiem, twoja skóra jest bez skazy, cudownie
Twoja uroda jest nie z tego świata
Jak ona to robi?!

- czytamy.

 
Więcej o: