Na operacje plastyczne wydała już 430 tys. zł. Po ostatnim zabiegu jej 5-kilogramowy implant piersi pękł

30-letnia Mary Magdalene pracuje jako striptizerka, a jej imponujący biust przykuwał uwagę niejednego klienta. Był ogromny i ważył 10 kilogramów. Niedawno jeden z implantów pękł.

Mary Magdalene przeszła wiele operacji plastycznych, między innymi korektę nosa, trzykrotny brazylijski lifting pośladków, powiększenie bioder i wzgórka łonowego oraz pięć razy operowała piersi. Kobieta przyznaje, że na wszystkie operacje plastyczne wydała 100 tysięcy dolarów, czyli ponad 430 tysięcy złotych.

Zobacz wideo Julia Kamińska skrytykowana za pokazanie biustu w akcji "Dekolt dla Białorusi". Komentuje: Mam do tego prawo. To świadome zagranie

Jej biust ważył 10 kg. Nie zrezygnowała z kolejnych operacji, nawet gdy jeden z implantów pękł

Mary prowadzi konto na Instagramie pod nazwą 1800leavemaryalone, gdzie obserwuje ją ponad 180 tysięcy osób. Kobieta nie ukrywa, że jest fanką operacji plastycznych. Wielokrotnie powiększała biust, który ważył około dziesięciu kilogramów. Ostatnio podzieliła się informacją, że pękł jej ważący 5 kilogramów implant piersi. Udostępniła zdjęcie, gdzie widać tylko jedną pierś i przyznała, że w miejscu, gdzie znajdowała się druga, pozostała jedynie obwisła skóra.

Nie wyjawiła, dlaczego implant pękł, ale ogromny biust i kolejne operacje nie pierwszy raz okazały się problemem. Zdarzyło się, że Mary zmuszona była poruszać się na wózku, bo biust za bardzo obciążał kręgosłup. W 2020 roku, kiedy przeszła zabieg powiększenia warg, nie mogła pić, a w 2022 roku przyznała, że z trudem zamyka usta.

 

Po incydencie mimo to powiedziała, że nie zrezygnuje z kolejnych operacji plastycznych, lecz zastanawia się nad zmniejszeniem biustu i powrotem do naturalnych rozmiarów.

 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Fani zszokowani. "To wydarzyło się naprawdę?"

W komentarzach fani są zaskoczeni i nie mogą uwierzyć, że incydent nie skłonił instagramerki do zrezygnowania z kolejnych operacji plastycznych. 

Czy to bolało, gdy pękło? Jestem w szoku, ale cieszę się, że wszystko w porządku.
Wyrzuć ten drugi implant, proszę.
To wydarzyło się naprawdę?
Kiedy zmniejszysz piersi, będziesz wyglądać szczuplej.
Niezły plot twist.
Dziwi mnie fakt, że wszyscy to popierają. Piersi wyglądają niezdrowo i dziwnie.
Więcej o: