Lara Gessler szczerze o byłym mężu i jego relacjach z Magdą Gessler. "Nie ma nic do szanowania"

Lara Gessler otworzyła się na temat swojej poprzedniej relacji z Piotrem Ruczem, z którym rozstała się po półtora roku małżeństwa. Okazuje się, że Magda Gessler nie zawsze pałała sympatią do partnerów córki.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Lara Gessler to córka jednej z najsłynniejszych restauratorek w Polsce, czyli Magdy Gessler. Podobnie jak swoja rodzicielka zawodowo zajmuje się gastronomią, a dokładniej cukiernictwem. Na jej koncie znajdują się dwie książki kulinarne. Ponadto jest współwłaścicielką restauracji oraz cukierni, oraz często występuje w telewizji. Prywatnie spełnia się w roli matki oraz żony.

Zobacz wideo Lara Gessler o swoim podobieństwie do rodziców. "Jak ktoś mi mówi 'podobna do mamy', to mówię: nie widziałaś taty" [fragment podcastu femiTALK]

Co Magda Gessler myślała o Pawle Ruczu? Lara Gessler zebrała się na szczere wyznanie

Lara Gessler w 2017 roku wyszła za mąż za Pawła Rucza, barmana, z którym zaczęła pokazywać się na ściankach, już w 2016 roku. Jako małżeństwo przetrwali półtora roku, po czym rozstali się. Ceremonia miała miejsce w klimatycznym zagajniku, w otoczeniu bliskich i z efektownie udekorowanymi stołami. W ostatnim wywiadzie Lary Gessler dla kanału Żurnalisty gwiazda otworzyła się na temat tej relacji oraz stosunku Magdy Gessler do byłego małżonka córki. Na nagraniu do podcastu słyszymy:

Myślę, że [Magda Gessler] go nie szanowała do końca. To raczej w tę stronę. Myślę, że go uznawała za słabego. Był bardzo podobny z charakteru do mojego taty, czyli był miękki, spolegliwy, dobry... Nie ma nic do szanowania, wiesz, o co chodzi. Tak jakby dobro Pawła się trochę obróciło przeciwko niemu w tej sytuacji.

Oficjalnie restauratorka wielokrotnie podkreślała, że nie ingeruje w życie miłosne swojej córki.

 

Lara Gessler i Piotr Szeląg tworzą zgodne małżeństwo. Doczekali się dwójki pociech

Gdy w 2019 roku Lara Gessler rozwiodła się z Pawłem Ruczem, szybko zaczęła się spotykać z obecnym mężem, Piotrem Szelągiem. Od lat tworzyli "rzymskie małżeństwo". Oznacza to, że małżeństwo jest prywatną sprawą małżonków, więc w świetle prawa para nie jest związana ze sobą żadnym aktem prawnym. Jesienią 2020 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak" i niedługo później doczekali się dwójki pociech. Magda Gessler jest już więc podwójną babcią. Córka restauratorki, pierwszy raz została mamą w 2020 roku. Na świat przyszła wtedy jej córka Nena. We wrześniu 2022 roku urodziło się drugie dziecko Lary Gessler i Piotra Szeląga, prawnika, syn Bernard.

Więcej o: