Jako nastolatka ważyła 180 kg, schudła 90 kg. "Byłam przerażona swoim stanem zdrowia"

Jak wyznała Faith Sloop, w przeszłości wszystkie próby utraty wagi kończyły się niepowodzeniem. Wszystko jednak zmieniło się w 2017 roku. - Ludzie myślą, że odchudzanie wiąże się z ciągłymi ćwiczeniami i jedzeniem sałatek. A to po prostu nie jest prawda - wyznała kobieta.

Faith Sloop to 24-letnia influencerka z Cleveland w stanie Ohio. Kobieta ma za sobą spektakularną metamorfozę. Jako nastolatka w pewnym momencie ważyła 180 kg. Jednak dzięki zmianie stylu życia udało jej się zrzucić aż 90 kg. Jej zmiana zachwyciła wiele osób, dlatego też Faith Sloop pokazuje różne momenty ze swojego życia w mediach społecznościowych i inspiruje innych. Obecnie jej profil na Instagramie śledzie ponad 21 tysięcy osób. 

Zobacz wideo Trenerka radzi, jak zadbać o siebie, gdy w domu mamy małe dzieci

"Ograniczałam jedzenie i objadałam się"

Jakiś czas temu, kobieta wyznała, że w przeszłości wszystkie próby utraty wagi kończyły się niepowodzeniem. Dodała także, że w tamtym okresie "była przerażona swoim stanem zdrowia". Jak zdradziła w jednym z wywiadów:

Całe życie byłam w cyklu diety. Ograniczałam jedzenie i objadałam się. I tak w kółko.

Wszystko zmieniło się sześć lat temu. Pewnego dnia Faith obejrzała program "The Amazing Race". Jest to popularny rodzaj reality show, w którym 11 lub 12 drużyn ściga się po całym świecie. Jak wspomina, wiedziała, że musi w nim kiedyś wystąpić. Myśl ta zmotywowała ją do zmiany stylu życia. 

Jak udało jej się schudnąć?

Ostatecznie kobiecie udało się zrzucić aż 90 kg! Jak udało jej się to osiągnąć? Faith w 2017 roku całkowicie zrezygnowała z jedzenia fast foodów, które wcześniej były stałym elementem jej diety. Obecnie do jej ulubionych dań należą m.in. brązowy ryż z warzywami i mięsem, burgery z indyka, spaghetti z cukinii, suszone morele. 

 

Bardzo ważnym elementem jej życia jest także sport. Faith stara się ćwiczyć cztery razy w tygodniu. Początkowo wybierała chodzenie na bieżni, z czasem zaczęła biegać. I jak podkreśla, udało jej się wypracować nawyki, które kontynuuje nawet w dni, gdy czuje się gorzej i nie jest zmotywowana. - Ludzie myślą, że odchudzanie wiąże się z ciągłymi ćwiczeniami i jedzeniem sałatek. A to po prostu nie jest prawda - wyznała kobieta.

Mimo że jej marzenie o występie w programie jeszcze się nie spełniło, 24-latka ma nadzieję, że kiedyś to się zmieni. Co ciekawe, myśl o tym nadal motywuje ją do treningów. 

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: