Te znaki zodiaku przeżyją walentynki pełne wrażeń. Nie obędzie się bez niespodzianek

Walentynki to miłosny czas, na który czeka wiele par. Okazuje się, że trzy znaki zodiaku mają szansę spędzenia wyjątkowych chwil z drugą połówką, o których długo nie zapomną. Małe prezenty, gesty i wyznania miłosne podbudują łączące ich uczucie. Czy należysz do grona tych szczęściarzy?

14 lutego to czas, gdy strzała amora leci w wiele stron. Tego dnia pary wyznają sobie miłość i spędzają wspólnie romantyczne chwile. Okazuje się, że osoby spod niektórych znaków zodiaku czekają niezapomniane walentynki pełne wrażeń. W wielu przypadkach nie obejdzie się również bez niespodzianek. Czy należysz do tego grona? Pamiętaj, by poniższe opisy traktować z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - koziorożec

Te znaki zodiaku przeżyją niezapomniane walentynki. Baran

Single spod znaku Barana mogą liczyć na anonimowe wiadomości od cichego wielbiciela. Osoby w związkach zauważą, że druga połówka zwraca na nie większą uwagę i zachowuje się nieco inaczej niż zwykle, a to może zwiastować nadchodzącą niespodziankę. Walentynki to dobry moment na przygodę i wycieczkę w ciekawe miejsce, co pomoże zacieśnić więzy z sympatią. Warto kierować się intuicją i mówić otwarcie o swoich uczuciach. Bezpośredniość może zaowocować miłością aż po grób.

Walentynki a znak zodiaku. Co czeka Strzelca?

Choć dla wielu Strzelców walentynki zapowiadają się dosyć spokojnie, wszystko może zmienić się w ułamku sekundy. Warto spędzić większość tego dnia na wyciszeniu, skupieniu się na sobie i zadbaniu o uczucia. 14 lutego może zwiastować zmiany dotyczące relacji z partnerem, a długie rozmowy o przyszłości i wspólnym życiu sprawią, że Strzelce poczują spokój i uczucie ze strony drugiej połówki. Osoby, które nie mają długiego stażu w związku, mogą spodziewać się romantycznych uniesień i wielu niespodzianek. Możliwe, że partner lub partnerka szykuje wyjątkowy prezent.

Horoskop na walentynki 2023. Lew

Lwy z natury wiedzą czego chcą, dlatego walentynki mogą być dobrym momentem na podbudowanie związku z partnerem. Zatracenie się w uczuciu pomoże odczuć, co jest tak naprawdę ważne. Ciepłe chwile, małe niespodzianki i okazywanie zainteresowania drugiej połówce na każdym kroku mogą zaowocować niezapomnianym wyznaniem miłosnym, a sama miłość będzie pełna pasji i zaangażowania. 

Więcej o: