Julia Wieniawa odważnie pozuje w koronkowej bieliźnie. Perfekcyjna sylwetka aktorki zachwyca

Mimo młodego wieku Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej wszechstronnych gwiazd polskiego show-biznesu. Ostatnio podgrzała atmosferę w mediach społecznościowych i podzieliła się z fanami fotografią, na której odważnie pozuje w kusym stroju.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Julia Wieniawa na swoim instagramowym profilu opublikowała jakiś czas temu kadr doskonale znany już jej fanom. Zdjęcie zaprezentowane przez aktorkę to urywek z filmu „Nie cudzołóż i nie kradnij", w którym wystąpiła aktorka. Odważna fotografia przedstawia 24-latkę śmiało prężącą się w skąpym stroju. Gwiazda tym samym skutecznie przykuła uwagę swoich obserwatorów i podzieliła się ważną informacją.

Julia Wieniawa pozuje jedynie w skąpiej bieliźnie. Promuje film podgrzewając atmosferę 

Mimo że obecnie 24-letnia gwiazda skupia się przede wszystkim na rozwijaniu swojej kariery muzycznej, wciąż możemy zobaczyć ją również na ekranach! W zeszłym roku wyjątkowo głośno było o udziale młodej aktorki w czarnej komedii Mariusza Kuczewskiego „Nie cudzołóż i nie kradnij". Film promowała seria plakatów, a na części dało się dostrzec właśnie Julię Wieniawę. Artystka pozuje na nich ubrana jedynie w skąpy biały gorset, krótką spódniczkę i anielskie skrzydła na plecach.  

Julia Wieniawa w bieliźnieJulia Wieniawa w bieliźnie Instagram.com / @juliawieniawa

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej inspiracji modowych zapraszamy na Avanti24.pl

Jaki sekret skrywa figura Julii Wieniawy? Aktorka dba o sylwetkę przez całym rok! 

Julia Wieniawa pochwaliła się ostatnio na swoim Instagramie nowiną dotyczącą właśnie wspomnianej produkcji. Okazuje się, że film „Nie cudzołóż i nie kradnij" trafi wkrótce do streamingu. Nie da się ukryć, że 24-latka udostępniając tak śmiały kadr skutecznie podgrzała atmosferę i zaciekawiła swoich obserwatorów. 

 

To nie pierwszy raz, kiedy młoda aktorka zachwyciła swoją doskonałą sylwetką. Jak sama podkreśla — o swoją figurę dba cały rok. Fanki bardzo często zwracają uwagę przede wszystkim na szczupłe nogi aktorki i płaski brzuch. W mediach społecznościowych artystka bardzo chętnie dzieli się swoimi wskazówkami dotyczącymi zbilansowanej diety, ćwiczeń, jak również pielęgnacji, którą stosuje na co dzień.

OFERTY AVANTI24.PL: Nie ma bardziej twarzowego koloru! W tych sukienkach zadasz szyku. Marszczenie "robi robotę"

Więcej o: