51-letnia Małgorzata Kożuchowska zdradza swój sposób na młody wygląd. Tego nikt się nie spodziewał

Nie da się ukryć, że Małgorzata Kożuchowska mimo swojego dojrzałego wieku, wciąż prezentuje się pięknie! Pod zdjęciami zamieszczanymi przez 51-latka w mediach społecznościowych, zaciekawione kobiety bardzo często zadawały pytania odnośnie sposobów na zdrową cerę gwiazdy. Dziś wiadomo już jaką tajemnicę skrywa doskonały wygląd aktorki.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Przyglądając się niesamowitej urodzie Małgorzaty Kożuchowskiej, trudno uwierzyć, że skończy ona w tym roku już 52 lata. Aktorka onieśmiela nie tylko gładką i lśniącą cerą, lecz także zgrabną sylwetką. Co więcej, bardzo często możemy zobaczyć ją w naturalnym wydaniu, bez grama makijażu.

Zaciekawione Polski już od dłuższego czasu zastanawiały się, jaki sekret stoi za wspaniałą prezentacją gwiazdy. Okazuje się, że ten piorunujący efekt Kożuchowska osiągnęła przede wszystkim przez skonstruowaną specjalnie dla niej dietę. 

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej inspiracji modowych zapraszamy na Avanti24.pl

Aktorka zapłaciła 3 tys. złotych za unikatowe badanie. Chce się wolniej starzeć

Jakiś czas temu Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się zdradzić swój sekret na młody wygląd. Okazało się, że popularna aktorka postanowiła zrobić sobie testy DNA, aby następnie zamówić u kucharzy dietę dostosowaną specjalnie do jej genotypu. Decyzja ta nie należała jednak do najtańszych. Za samo badanie 51-latka musiała zapłacić ponad 3 tys. złotych. Jednak jak sama podkreśla — było warto! 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska była na masażu twarzy
Od kilku miesięcy moja dieta pudełkowa jest układana na podstawie unikalnego badania genetycznego

– zdradza Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z „Galą".

Jak wskazują badania, najlepszym sposobem na spowolnienie efektów starzenia i oczyszczenie organizmu jest działanie od wewnątrz.

– objaśniła gwiazda

OFERTY AVANTI24.PL: W tych butach przechodzisz wiele godzin! Wygodne i stylowe - w sam raz dla kobiet 50+

Tajemnica doskonałego wyglądu Kożuchowskiej ujawniona. Aktorka wie jak powstrzymać starzenie

Kożuchowska wyjaśniła, że nie tylko według niej najlepszym sposobem na spowolnienie starzenia jest działanie "od środka". Potwierdza to nawet sama nauka. Dzięki profesjonalnym i spersonalizowanym badaniom, którym poddała się 51-latka, mogła ona dowiedzieć się m.in., jak przyśpieszyć metabolizm i zachować młodość skóry na dłużej. Ta unikatowa analiza podpowiedziała również jak prawidłowo zadbać o samopoczucie i zdrowie. 

Możemy zmienić nie tylko sposób odżywiania, ale także cały tryb życia „ustawić" pod nasz genotyp.

– dodała Małgorzata Kożuchowska.

Popularna aktorka jest zatem doskonałym potwierdzeniem tezy, że mądrze inwestując w swoje zdrowie można dokonać niesamowitych odkryć. 

Więcej o: