81-letnia Martha Stewart zachwyca. Wygląda na 30 lat mniej! Jak jest jej receptura na piękno?

Chcesz poznać sekret na młody, zachwycający wygląd Marthy Stewart? Stosuje go nieprzerwanie od wielu lat. Zaskoczy cię, co to jest...

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

Martha Stewart, to 81-letnia bizneswomen i gwiazda polskiego pochodzenia. Karierę w głównej mierze zrobiła w Stanach Zjednoczonych, gdzie do dziś uważana jest za ikonę i nosi miano perfekcyjnej pani domu. Fani uwielbiają jej porady, a duża część widzów zachwyca się jej młodzieńczym, nieskazitelnym wyglądem.

 

Martha Stewart urodziła się w USA, ale z pochodzenia jest Polką

Martha Stewart się 3 sierpnia 1941 roku w Jersey pod Nowym Jorkiem jako drugie z sześciorga dzieci Marthy i Edwarda Kostyrów. Ma całkowicie polskie korzenie. Jej dziadkowie przenieśli się do Ameryki przed pierwszą wojną światową. Rodzina ze strony jej mamy pochodzi z Janowa Lubelskiego i Kotunia pod Warszawą. Rodzina ze strony jej taty pochodzi z Rudnika.

Ojciec przepowiedział jej karierę, gdy miała zaledwie 14 lat:

Dzięki swej urodzie zajdziesz naprawdę daleko.

-powiedział jej, nie zdając sobie sprawy, jakie sukcesy czekają jego córkę.

Już jako piętnastolatka wystąpiła w reklamie telewizyjnej. Podczas studiów na nowojorskim Barnard College pracowała jako modelka, nawet dla Chanel. Po studiach została jedną z pierwszych kobiet pracujących jako makler na Wall Street. Zdobycie tej pracy stanowiło dla niej nie lada wyzwanie. Z początku, nikt nie chciał zatrudnić jej w tym charakterze. Proponowano jej typowo kobiece wówczas stanowiska takie jak sekretarka. Po czasie Martha dostała szansę w jednej z nowojorskich firm i bardzo szybko udowodniła swoje kompetencje. Już wkrótce jej roczne zarobki osiągnęły sześciocyfrowe wartości.

 

Martha Stewart postanowiła skończyć z Wall Street w 1973 roku

W 1973 roku Martha wraz z mężem kupili XIX-wieczną farmę w Westport w Connecticut. Kobieta czuła się wypalona i chciała skupić się na prostszym życiu. Zaczęła remontować posiadłość, malować, zajmować się ogrodem. W 1982 wydaje swoją pierwszą książkę, która okazuje się ogromnym sukcesem. I tak zaczyna się jej kariera największego amerykańskiego guru w kwestiach ogniska domowego.

Po latach 81-letnia już Martha w dalszym ciągu zachwyca urodą. Jaki jest jej sekret?

 

Sama bizneswoman przyznała, że sekret jej młodzieńczego wyglądu leży w... pozytywnym nastawieniu do życia.

Prawda jest taka, że w ogóle nie zwracam uwagi na metrykę. Wiek nie ma dla mnie znaczenia, nie myślę o tym

- mówiła na łamach The Wall Street Journal.

Martha zaznaczyła również, że ważne jest dla niej oczyszczanie twarzy, unikanie promieni słonecznych, nawilżanie cery oliwką, oraz maseczkami, których używa codziennie.

Zobacz wideo Pierwsze małżeństwa gwiazd. Z kim byli związani ulubieńcy widzów?

OFERTY AVANTI24.PL:Cekiny niezmiennie na topie! Ta sukienka pięknie układa się na ciele

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: