Chciała mieć pełne usta, więc je powiększyła. Zdjęcie zaniepokoiło fanów. "Co ci się stało?"

Piękne i pełne usta to marzenie nie jednej kobiety, w tym też tej influencerki. Violeta Bela poleciała do Brazylii, aby poddać się zabiegowi powiększającego tę część ciała. Pokazała zdjęcie tuż po zabiegu, które zaniepokoiło fanów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Violeta Bela zdecydowała się powiększyć usta. To, co pokazała fanom po poddaniu się zabiegowi, niektórych komentujących nieco przeraziło. Tiktokera szybko jednak wytłumaczyła sytuację. 

Zobacz wideo Gwiazdy, które powiększyły sobie usta. U niektórych zmiana jest widoczna na pierwszy rzut oka

"Co sobie myślałaś?". Fani są w szoku po zobaczeniu jej ust

Violeta Bela to brazylijska influencerka mieszkająca na co dzień w Irlandii. Pod koniec zeszłego roku kobieta zdecydowała się wrócić do ojczyzny, aby tam poddać się zabiegowi powiększenia ust. W zamieszczonym przez nią filmiku widać urywki materiałów, które pochodzą prawdopodobnie z kilku dni tuż po zabiegu. Usta kobiety wyglądają na nich nie najlepiej. Są napuchnięte i duże. 

Fani nie mogli uwierzyć, że influencerka w ogóle poddała się operacji. Według nich kobieta miała zawsze naprawdę ładne usta, a sam zabieg nie był jej potrzebny. W komentarzach znalazło się także wiele osób, które życzyły jej szybkiej poprawy. 

Wyglądałaś tak pięknie. Po co w ogóle to robiłaś?
Sprawdziłam twoje poprzednie filmiki, miałaś naprawdę piękne usta. Co sobie myślałaś?
Co ci się stało?
Violeta, wyglądałaś przed tym oszałamiająco. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

Jak teraz wyglądają usta kobiety? Okazało się, że była to tylko opuchlizna

Jednym z pierwszych komentarzy pod filmikiem Violety jest pytanie o to, czy jej zdeformowane usta to sprawa reakcji alergicznej. Influencerka odpowiedziała na nie w swoim kolejnym filmiku. Widać na nim zdecydowaną poprawę. Usta kobiety były jeszcze nieco opuchnięte, ale powoli zmierzały do wymarzonego przez nią kształtu

Więcej o: