64-letnia Madonna szokuje "nową twarzą". Fani są przerażeni. "Przyjmij starzenie się z godnością"

Madonna zaprezentowała się na gali Grammy 2023 w odmienionej wersji. Wiele fanów twierdzi, że jest nie do poznania. 64-letnia Królowa Popu dodatkowo opublikowała nagranie na swoim profilu na Instagramie, które wywołało poruszenie wśród fanów artystki.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Madonna przyzwyczaiła swoich fanów do zaskakujących looków. Piosenkarka uwielbia eksperymentować z modą i nie boi się odważnych i często budzących kontrowersji stylizacji. Madonna na rozdaniu nagród Grammy 2023 w Los Angeles.

Jestem tutaj, aby podziękować wszystkim buntownikom, którzy otwierają nowe możliwości i mają na to odwagę.

Nie tylko słowa, które wypowiedziała gwiazda, przykuły uwagę publiczności oraz mediów. Wielu obecnych nie mogło jej rozpoznać.

Zobacz wideo Madonna świętuje 64. urodziny

Madonna zaskakuje nagraniem na Instagramie z batem oraz oryginalną stylizacją

Madonna zaprezentowała się fanom na Instagramie, w tym samym stroju, który miała podczas ceremonii rozdania nagród muzycznych Grammy 2023. Postawiła na: czarną marynarką, spódnicę maxi i białą koszulę z kołnierzykiem. W zaskakującym filmie na Instagramie opublikowanym w poniedziałek piosenkarka powoli podchodzi do kamery, uderzając biczem w dłoń. 64-letnia ikona popu, podpisała krótki film słowami: A zwycięzcą jest…

 

64-letnia ikona popu zszokowała użytkowników mediów społecznościowych "nową twarzą"

Madonna od początku swojej kariery w show-biznesie przeszła niesamowitą metamorfozę. Ostatnie posty na Instagramie wokalistki nie tylko szokują fanów "nową twarzą", ale również kontrowersyjnymi stylizacjami. Siedmiokrotna zdobywczyni nagrody Grammy nie skomentowała jeszcze krytyki w jej kierunku.

To nie jest Madonna, z którą dorastałem. To lekcja dla wszystkich, przyjmijcie starzenie się z godnością.
Czy Madonna była nominowana do nagrody 'Najlepsza nowa twarz' na tegorocznej ceremonii rozdania nagród Grammy?
Madonna musi skończyć z chirurgią plastyczną i zaakceptować proces starzenia. W tym momencie jest prawie nie do poznania.
Kocham Madonnę. Naprawdę ją lubię. Ale Boże, co ona zrobiła ze swoją twarzą?
Ona nie zdaje sobie sprawy, że wygląda przez to, jak karykatura samej siebie.
Musi przerwać zabiegi i zaakceptować proces starzenia
 
Więcej o: