Pokazała, jak zmienia się jej ciało w ciągu dnia. "To całkowicie normalne"

W sieci najczęściej natrafiamy na zdjęcia, które dzięki dobremu światłu, czy retuszowi, doprowadzone są do perfekcji. Naprzeciw temu wychodzi influencerka Liz Bites, która dzieli się z fanami prawdziwymi przemyśleniami i fotkami. Ostatnio, pokazała, jak zmienia się jej ciało w ciągu dnia.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Liz Bites zgromadziła na swoim profilu już ponad 106 tys. obserwujących. Fani polubili influencerkę przede wszystkim za jej szczerość. Kobieta od dłuższego czasu dzieli się z publiką zdjęciami, które pokazują rzeczywisty wygląd jej ciała - bez retuszu, czy gry cieni. Co więcej, dzieli się także pozytywnymi radami i pomysłami na zdrowe posiłki.

Zobacz wideo Szybki trening na szczupłą talię
 

Pokazuje, jak naprawdę wygląda jej ciało. Namawia do tego innych

Liz Bites do każdego zdjęcia dodaje krótki motywacyjny opis. Większość z nich namawia do akceptacji samego siebie i wskazuje na zagrożenia, jakie płyną z porównywania swojej sylwetki do innych. W jednym z ostatnich postów pokazała fanom, jak zmienia się jej ciało w ciągu dnia. Sylwetka kobiety ulegała sporym zmianom od rana do wieczora. Na ostatnim zdjęciu można zauważyć, że jej ciało jest lekko wzdęte, a także miejscami większe niż rano. 

 

Jak podkreśla Liz, to całkowicie naturalne.

Twoje ciało będzie się zmieniać w ciągu dnia i to jest całkowicie normalne.

- napisała influencerka w swoim poście. Co więcej, wytłumaczyła, że to zjawisko szybko mija. Zapewniła swoich fanów, aby nie przejmowali się wzdęciami i wizualnym przybieraniem na wadze pod koniec dnia. "Pamiętaj, że to uczucie minie. Dlatego, traktuj swoje wieczorne ciało z takim samym szacunkiem i uczuciem, co poranne".

Fani doceniają jej szczerość. "Potrzebowałam usłyszeć te słowa"

W komentarzach pod każdym z postów kobiety można przeczytać wiele pozytywnych słów. Fani cenią relacje z życia Liz przede wszystkim za jej szczerość. Co więcej, autorka realistycznych zdjęć często odpisuje na ich pytania. Z tego powodu tak wiele osób dziękuje jej za ukazywanie prawdziwej wersji siebie. Pod zdjęciami i filmikami influencerki można przeczytać m.in. takie opinie:

Kocham twoją szczerość. Kocham ten post
Potrzebowałam usłyszeć te słowa. Dziękuję Liz
Wstaje rano i kocham to, jak wyglądam. Wieczorami zastanawiam się, czy w ogóle byłam na siłowni. Dzięki Liz, potrzebowałam takiego postu
 
Więcej o: