Te znaki zodiaku świetnie do siebie pasują. Ich relacje są pełne czułości, namiętności i przygód

Niektórzy wierzą, że znak zodiaku wpływa na nasz charakter. Według innych może mieć też znaczenie co do udanej relacji w związku. Czy ty i twój partner pasujecie do siebie? Sprawdź, czy czeka was udane partnerstwo pełne szacunku, wsparcia i miłości.

Niektórzy wierzą, że astrologia może mieć znaczenie nie tylko, jeśli mowa o cechach charakteru, ale również i w tym, czy dany związek będzie udany. Okazuje się, że niektóre znaki zodiaku pasują do siebie bardziej niż inne. Co na to wpływa? Pamiętaj, by poniższe opisy traktować z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - strzelec

Te znaki zodiaku najlepiej do siebie pasują. Baran i Lew

Zarówno Baran, jak i Lew zazwyczaj wiedzą, czego chcą. Mają silne temperamenty, wrodzony magnetyzm, są pełne wigoru i namiętności. Takie połączenie może stanowić mieszankę wybuchową, ponieważ osoby spod tych znaków często lubią kontrolować i mieć rację. Mimo to kłótnie i przekomarzania dodadzą związkowi pikanterii, której pozazdrości wielu ludzi obserwujących z daleka ich relację.

Madonna64-letnia Madonna szokuje fanów "nową twarzą" i biczem w dłoni

Świetnie dobrane znaki zodiaku. Bliźnięta i Waga

Osoby spod znaku Bliźniąt i Wagi zazwyczaj nie lubią przesadnej czułości, która jest dla nich zbyteczna. To sprawia, że świetnie do siebie pasują. Często cenią łagodny flirt i długie rozmowy o pożytecznych sprawach. Lubią pobudzać się intelektualnie a razem z pewnością nie będą narzekać na brak namiętności i przygód w związku.

NumerologiaHoroskop numerologiczny. Co czeka cię w 2023 roku?

Czy pisana jest im miłość po grób? Rak i Koziorożec

Osoby spod znaku Raka i Koziorożca zazwyczaj nie boją się mówić o tym, jak ważna jest dla nich rodzina. Często postrzegają ją jako fundament dalszego wspólnego życia. Mimo że wiele je dzieli, w związku raczej nie odczuwają, by sprawiało to problem. Zdarza się, że Raki i Koziorożce chronią się wzajemnie co sprawia, że ich relacja jest pełna czułości i wzajemnego zrozumienia.

Wzajemnie się inspirują i wspierają. Panna i Skorpion

Intelektualna dusza Panny i wrodzona ciekawość Skorpiona sprawiają, że razem chętnie zgłębiają to, czego nikt inny wcześniej nie odkrył. Związek osób spod tych znaków często opiera się na wzajemnym inspirowaniu i pobudzaniu się do działania. Podczas gdy Panna czasem nie miewa zahamowań, zazwyczaj Skorpion, który jest przy jej boku z łatwością potrafi przemówić jej do rozsądku.

Więcej o: