Proste, a modne. Te zestawy będą idealne na wiosnę! Miękkie i wygodne. TOP 3 komplety z Pepco, HM i Reserved

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a zatem to najlepszy moment na znalezienie kompletu, który zachęci nas do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. I jak najbardziej możemy w tym przypadku połączyć wygodę ze stylem.

Choć zima nie odpuszcza, to możemy już odliczać dni do początku wiosny. A wtedy wiele osób powraca do długich spacerów, które jakby nie było, są jedną z najzdrowszych aktywności fizycznych. W Pepco, HM i Reserved dostępne są zestawy dresowe, które pod różnymi względami sprawdzą się wiosną.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dresy do biegania powinny być nieco inne niż zwykłe. Ważna jest ochrona przed wiatrem

Jeśli zależy nam na odzieży idealnej do biegania, to warto postawić na zestawy dresowe, ale z jednak nie powinny to być zwyczajne bawełniany komplety. Pierwsze wiosenne dni bywają zwodnicze, dlatego odpowiednie ubrania sportowe powinny być nieco ocieplane. Dobrze sprawdzi się bluza lub kurtka z zapinaną stójką, która jednocześnie ochrania przed wiatrem, ale możemy ją rozpiąć, gdy zrobi się nam gorąco. 

BluzaBluza fot. pepco

OFERTY AVANTI24.PL: W tych butach przechodzisz wiele godzin!

Natomiast krój spodni, który powinien się sprawdzić to spodnie dopasowane, ze ściągaczami na dole, które również chronią przed chłodem. Komplet dresowy, który sprawdzi się do biegania można znaleźć obecnie w Pepco, a pochodzi on od marki Bikkin, specjalizującej się w odzieży sportowej. Zarówno bluza, jak i spodnie są ocieplane.

SpodnieSpodnie fot. Pepco

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

Szary klasyczny dres nie wychodzi z mody. Warto postawić na totalook

A jeśli nie planujemy biegania, a zwykłe spacery to warto zwrócić uwagę na ciepłą, ale przewiewną tkaninę, jaką jest bawełna. Szary dres to modowy klasyk, który świetnie sprawdzi się do jasnych butów sportowych. Spójny zestaw w jednym kolorze wygląda dużo bardziej stylowo niż przypadkowo dobrane bluza i spodnie. Na wierzch dla przełamania stylu możemy narzucić ramoneskę. I taki szary bawełniany komplet można znaleźć w HM. Składa się z luźnej bluzy z kapturem i szerokich joggersów. 

DresyDresy fot. H&M

Zestaw w mocnym kolorze. Viva magenta rządzi

W doborze dresów na wiosnę można połączyć wygodę i trendy, a najmodniejszym kolorem tego roku będzie viva magenta. Cały dres w tym kolorze to zestaw odważny i wyróżniający się w tłumie. Śmiało może posłużyć jako stylizacja nie tylko na spacery, ale i na wyjścia. Komplet w kolorze viva magenta można znaleźć w Sinsay.

DresDres fot. Sinsay

Więcej o: