Aleksandra Hamkało wygina się w bieliźnie. Fani pod wrażeniem pomysłowości. "Oryginalna i niegrzeczna"

Aleksandra Hamkało po raz kolejny zaskoczyła swoich obserwatorów, tym razem przybierając rozmaite pozy i wyginając się. Aktorka ma na sobie jedynie bieliznę i prześwitującą sukienkę. Zobacz efekty sesji zdjęciowej, jakimi pochwaliła się na instagramowym profilu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Aleksandra Hamkało niedawno świętowała swoje 34. urodziny. Widzowie pokochali ją za role w takich produkcjach, jak "Komisarz Alex" czy "Na dobre i na złe". Jest ambasadorką miłości do własnego ciała i nie boi się pokazywać w nagich i rozbieranych scenach. Aktorka wielokrotnie zaznaczała w wywiadach, że nie ma problemu z odważnymi kadrami. Czym tym razem zaskoczyła swoich fanów w mediach społecznościowych?

Zobacz wideo Aleksandra Hamkało na premierze filmu "Kogel-Mogel"

Odważna sesja zdjęciowa Aleksandry Hamkało. Aktorka pozuje w odważnych pozach

Aktorka nie boi się wyzwań i często dzieli się fanami, za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie wieloma efektami sesji zdjęciowej. Tym razem Aleksandra Hamkało zachwyciła obserwujących serią zdjęć, na których pozuje jedynie w bieliźnie i transparentnej sukience. Stylizację uzupełniła masywnymi butami. Kadry, na których gwiazda pozuje w rozmaitych pozach, wyginając się na tle auta, pozostają w biało-czarnej kolorystyce.

 

Fani są pod wrażeniem serii zdjęć aktorki. Pod postem pojawiła się lawina komentarzy

Aleksandra Hamkało zachwyciła obserwatorów na Instagramie, których grono liczy już ponad 102 tysiące osób kreatywnością oraz urodą. Gwiazda, przybierając oryginalne pozy przed obiektywem, nie spodziewała się, że efekt spotka się z takim entuzjazmem ze strony internautów. Ci, zasypali aktorkę komplementami.

Piękna puma. Najpiękniejsze zdjęcia, jakie widziałam.
Wow, moja ulubiona. Piękny post i piękne ujęcia.
Oj tak, sesja zdecydowanie warta pokazania. Jest bardzo oryginalna i niegrzeczna.
Jedno jest pewne, zacniej być nie mogło.
Takie pomysły szanuję.

Niektórym nie przypadły do gustu zdjęcia Hamkało.

Jakoś tego nie czuje.
Więcej o: