Katarzyna Cichopek w śmiałym nagraniu wygina się niczym baletnica. Fanki zachwycone. "Ależ boskie ciało"

Katarzyna Cichopek regularnie dzieli się z fanami bieżącymi wydarzeniami ze swojego życia. Ostatnio można było zobaczyć ją pozująca w objęciach Macieja Kurzajewskiego na romantycznych wakacjach lub w otoczeniu gwiazd programu "You Can Dance". Dziś jednak podzieliła się ze swoimi obserwatorami ciekawym nagraniem z porannych ćwiczeń.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ostatnio Katarzyna Cichopek opublikowała na swoim instagramowym profilu krótkie nagranie, na którym pokazuje, jak dba o formę. Filmik z udziałem celebrytki bardzo szybko zainteresował obserwujących aktorki, którzy zwrócili uwagę na jej szczupłą sylwetkę.

Już jakiś czas temu gwiazda TVP zapowiedziała, że wraz z nowym rokiem rozpoczyna treningi i regularne uczęszczanie na siłownie. Jak możemy zobaczyć w mediach społecznościowych aktorki — noworoczne postanowienie nie skończyło się jedynie na pełnych nadziei słowach. 

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej inspiracji modowych zapraszamy na Avanti24.pl

Gwiazda "Pytania na śniadanie" pokazała jak dba o formę. Internauci zachwyceni 

Bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że prowadząca programu "Pytanie na śniadanie" na swoim instagramowym profilu przykładnie pokazuje, jak wyglądać powinno sumienne wywiązanie się z noworocznego postanowienia. Od początku roku regularnie prezentuje fanom w mediach społecznościowych swoje wyczyny na siłowni bądź na sali treningowej. 

Zobacz wideo Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. "Związek lubi ciszę"

40-letnia gwiazda opublikowała niedawno nagranie, które upamiętniło jej wyczyny na macie. Aktorka wykonała serie najróżniejszych ćwiczeń rozciągających w tym te z obciążnikami oraz gumami. Fanki bardzo szybko zwróciły uwagę na zgrabną sylwetkę Cichopek. 

 

Pod zamieszczonym postem błyskawicznie zaczęły pojawiać się komplementujące aktorkę komentarze. 

Ależ boskie ciało!
Cudowny filmik.
Mega! 

Katarzyna Cichopek zdradziła jak dba o figurę. Pokazała nagranie z treningu

Nie da się ukryć, że gwiazda jest obecnie w rzeczywiście w dobrej formie, a swoimi ciekawymi nagraniami przyczynia się do promocji na Instagramie aktywności fizycznej. Jak sama wielokrotnie podkreślała, stara się dbać o swoje ciało, a także zdaje sobie sprawę, że ruch jest dla naszego zdrowia niezwykle ważny. 

Wykonywane przez celebrytkę ćwiczenia wyglądają na proste i przyjemne. Wytrwałość i zdeterminowanie aktorki z pewnością nie pierwszy raz wprawiło internautów w zdziwienie i podziw. Taką postawą Katarzyna Cichopek udowadnia, że rzeczywiście warto rozpocząć przygodę z ćwiczeniami, jak również zdrowym trybem życia. 

OFERTY AVANTI24.PL: "Sezon na" najgorętsze trendy z czasów PRL. Kultowe Relaksy biją rekordy popularności, są dostępne na wyprzedaży!

Więcej o: