Ich mama wygląda tak młodo, że ludzie myślą, że są siostrami. "Nie postarzała się ani o dzień"

Pewna użytkowniczka platformy TikTok podzieliła się wbrew pozorom zwyczajnym nagraniem, na którym zapozowała wraz z siostrą oraz mamą. Internautów zszokował jednak wygląd trójki. Według wielu z nich wszystkie wyglądają jak siostry i ciężko im rozróżnić, która to która.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Na początku był dość niepozorną aplikacją służącą do śledzenia ruchu warg i tworzenia muzycznych filmów. Obecnie służy do udostępniania wideo i pozwala użytkownikom tworzyć oraz udostępniać krótkie filmy na dowolny temat. Rozrywka i taniec nadal są najpopularniejszymi rodzajami materiałów na TikTok. Można tam również znaleźć wiele treści edukacyjnych, obejmujących różne tematy: od zdrowia po inwestowanie. Dużą popularnością cieszą się także profile osób, które dzielą się w sieci różnymi sytuacjami oraz historiami ze swojego życia. Podobnie było w przypadku pewnej rodziny, która udowadnia, że piękno jest ponadczasowe, a wiek to tylko liczba.

Zobacz wideo Trudne, często samotne dzieciństwo syna Steczkowskiej: Nie chciałem, żeby wyjeżdżała, nie chciałem jej puścić

Salma HayekSalma Hayek z głębokim dekoltem. Czas stanął dla niej w miejscu?

Wszyscy myślą, że są siostrami. Dziewczyna pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Mischa to młoda dziewczyna, która aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, funkcjonując pod pseudonimem @mdogzzz. Na jej koncie znajdziemy wiele krótkich filmów tanecznych i nie tylko, gdzie pokazuje się wraz z siostrą oraz matką. To właśnie ta ostatnia budzi wiele emocji wśród internautów. Na jednym z ostatnich nagrań dziewczyna pokazała, jak wspólnie w trójkę odtwarzają zdjęcie z dzieciństwa. Dodała również opis "wszyscy myślą, że jesteśmy siostrami, ale..."

StrażacyStrażacy zostali wezwani do pożaru. Gdy przyjechali na miejsce, byli w szoku

Internauci nie wierzą, w to, co widzą. 39-letnia mama wygląda jak siostra swoich córek?

Wideo spodobało się widzom, którzy podzielili się swoim uznaniem dla 39-letniej mamy Mischy w sekcji komentarzy. Niektórzy byli całkowicie zachwyceni zabójczym wyglądem jej matki i nie dowierzali w jej młody wygląd. Film zebrał już ponad 0,5 miliona polubień.

Nie postarzała się ani o dzień, odkąd was urodziła.
Nie ma mowy, żeby miała stresującego mężczyznę w swoim życiu. To jej sekret.
Przepraszam dziewczyny, ale wasza mama to inny poziom.
Niemożliwe, pewnie pije z fontanny młodości.
Więcej o: