25-latka dorobiła się milionów. Jej mama: Kazała mi mówić, że pracuje w marketingu, gdyby ktoś o to pytał

Kelsey Johnson w wieku 25 lat dorobiła się niemałej fortuny. W rozmowie z The Sun podkreśliła, że często spotyka się z tego powodu z fałszywymi osądami. Chciałaby, żeby ludzie przestali krytykować ją za to, że odniosła sukces.

Więcej historii kobiet przeczytasz na Gazeta.pl.

Ma 25 lat i pochodzi ze Szkocji. W przeszłości jako wolontariuszka angażowała się w akcje charytatywne, a dziś wiedzie luksusowe życie. Kelsey Johnson w jeden dzień była w stanie wydać 500 tys. funtów na nowy dom i samochód. 

Jestem wdzięczna wszystkim, którzy wspierali mnie przez lata. Dzięki nim do tego wszystkiego doszłam

- podkreśla w rozmowie z The Sun.

Zobacz wideo Chciał zostać inżynierem, ale został jednym z najpopularniejszych polskich tiktokerów. "Rodzice nie byli zadowoleni, że rzuciłem studia"

"Moje bogactwo wkurza ludzi z wioski, z której pochodzę"

Kelsey Johnson ma różne doświadczenia zawodowe. W przeszłości pracowała jako sprzątaczka w hotelu, pomoc fryzjerska i kelnerka. Obecnie zarabia poprzez udostępnianie na platformie OnlyFans swoich intymnych fotografii. To właśnie w ten sposób dorobiła się fortuny. 

Dzięki temu mogę chodzić tam, gdzie chcę. Spędzać tak dużo czasu z bliskimi, jak tylko chcę. Kiedy zajdę w ciążę, będę mogła poświęcić czas macierzyństwu i nie bać się o przyszłość

- twierdzi.

 

Ponadto zapewnia, że uwielbia swoją pracę i jest ona zupełnie uczciwa.

Płacę więcej podatków w ciągu roku, niż większość zarabia przez lata. Angażuję się w cele charytatywne

- mówiła "The Sun".  Dziennikarze portalu dotarli także do mamy Kelsey, żeby zapytać ją, co sądzi o działąniach córki. 

Nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby martwić się wybranym przez nią zawodem. Kelsey obawiała się, że będę czuła się nieswojo i zawsze kazała mi mówić, że pracuje w marketingu, gdyby ktoś o to pytał

- dodała.

 

PierścionekWspaniały powrót do dzieciństwa. Ta biżuteria wyczuwa zmiany nastroju

Więcej o: