Gwiazdy, które zaręczyły się lub pobrały w walentynki. Niektóre zrobiły to w nietypowy sposób

Przypadające na 14 lutego święto zakochanych to dla niektórych "dzień jak co dzień". Co roku wiele osób daje się jednak ponieść romantycznej atmosferze. Przykładem mogą być gwiazdy, które właśnie w walentynki zdecydowały się na ślub lub zaręczyny.

Walentynki to czas, gdy wiele osób daje się ponieść romantycznej atmosferze. Magia święta miłości i zakochanych sprawia, że to popularna data do oświadczyn, a nawet ślubu. Te gwiazdy właśnie 14 lutego zdecydowały się na ważny krok.

Zobacz wideo Jak się dzisiaj kochamy? Rozmowa Agi Kozak z Anną Marią Szutowicz z Y&Lovers

Więcej podobnych ciekawostek przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Katy Perry i Orlando Bloom. Oświadczyny w helikopterze

Poznali się w dość nietypowych okolicznościach, a mianowicie podczas kłótni o burgera. W 2019 roku aktor postanowił oświadczyć się partnerce właśnie w walentynki. Zrobił to podobno... na pokładzie helikoptera. Po oświadczynach zorganizowano przyjęcie, na które Perry i Bloom zaprosili najbliższych przyjaciół. Rok później na świat przyszło pierwsze dziecko pary, córka Daisy.

 
 

Christina Aguilera i Matt Rutler. Para poznała się na planie

Poznali się w 2010 roku na planie filmu "Burleska". Aguilera grała w nim jedną z głównych ról, Rutler był z kolei asystentem producenta. Gwiazda i jej partner zaręczyli się w 2014 roku. Piosenkarka była już wtedy w ciąży. Do tej pory para nie zdecydowała się jednak na sformalizowanie związku.

 
 

Salma Hayek i Francois-Henri Pinault. Ślub brali dwa razy

Pochodząca z Meksyku gwiazda Hollywood i francuski miliarder na ślubnym kobiercu stawali dwukrotnie. Pierwsza skromna ceremonia odbyła się 14 lutego 2009 roku w paryskim ratuszu. O ślubie wiedzieli jedynie najbliżsi i rodzina. Dwa miesiące później para zorganizowała huczny ślub w gmachu opery w Wenecji.

 
 

Harrison Ford i Calista Flockhart. Poznali się w 2002 roku, małżeństwem są od 13 lat

Ford ślub brał trzykrotnie. Swoją ostatnią wybrankę, Calistę Flockhart, poznał w 2002 roku podczas rozdania Złotych Globów. W walentynki 2009 roku, po kilku latach związku, poprosił ją o rękę. Gwiazdor i znana z serialu "Ally McBeal" aktorka pobrali się w czerwcu 2010 roku.

 
 
Więcej o: