Mówi, że mężczyźni znikają, kiedy ujawnia swój wiek. W komentarzach zawrzało. "Kompletna bzdura"

Mówi, że nie może odpędzić się od adoratorów. W mediach społecznościowych chętnie prezentuje swoje wdzięki. I choć mężczyźni chętnie umawiają się z nią na randkę, znikają, gdy zdradza im, ile ma lat.

Pochodząca z Tennessee Amerykanka w sieci znana jest jako Misty Sinns. Sama nazywa siebie "krągłą kuguarzycą". To określenie, które nawiązuje do kształtów jej sylwetki, ale też i wieku. "Kuguarzyce" lub "kocice" to kobiety w średnim wieku, które chętniej umawiają się z młodszymi mężczyznami i nie wyglądają na swój wiek. Misty sama podkreśla, że preferuje właśnie młodszych partnerów. Niestety, problem pojawia się wtedy, gdy zdradza, ile ma lat.

Zobacz wideo "Pokolenie Ikea" - opowieść o szybkich i krótkich relacjach damsko-męskich [ZWIASTUN]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Mówi, że jest "krągłą kuguarzycą". Choć mężczyźni chętnie ją podrywają, problemem jest wiek

Misty Sinns na profilu na TikToku ma już ponad 10 tysięcy obserwatorów, na Instagramie ponad 50 tysięcy. W mediach społecznościowych chętnie prezentuje swoje wdzięki. Często podkreśla, że woli młodszych mężczyzn. Niektórzy jednak nie są świadomi jej wieku, co czasem rodzi problemy. Takim sytuacjom poświęciła jedno z nagrań, jakie opublikowała na TikToku.

Mężczyźni znikają bez słowa, gdy dowiadują się, że mam... 44 lata

– napisała w opisie do filmu. Wiek Misty najwyraźniej więc przeszkadza niektórym partnerom, choć ona sama wspomina, że nigdy nie wyglądała i nie czuła się lepiej, nawet gdy miała 20 lat.

Mężczyźni znikają, gdy dowiadują się, ile ma lat. "Bzdura"

Pod nagraniem pojawiło się sporo komentarzy, w których internauci komplementują autorkę i podkreślają, że nie powinna się przejmować takimi opiniami.

Jesteś piękną kobietą!
Wyglądasz cudownie, koniec tematu!
Ja bym nie zniknął, kochana.
Mnie to nie przeszkadza!

Jednak nie wszyscy byli tak mili. Pod nagraniem pojawiły się też komentarze sugerujące, że kobieta sama wymyśla problemy.

Dla mnie to kompletna bzdura.
I gdy widzą cię bez makijażu.
Przecież wyglądasz na 44 lata, nie muszą się tego dowiadywać.

Jeden z obserwatorów przyznał, że jego zdaniem kobieta ma raczej 50 lat. Misty odpowiedziała, że chyba pomylił jej wiek ze swoim.

 
Więcej o: