Pamiętacie nianię z "Pomocy domowej". 65-letnia Fran Descher powróciła po wielu latach i wygląda obłędnie!

Dawno niewidziana aktorka wprost zachwyciła na gali nagród Grammy. Wybrała nietuzinkową i dosyć odważną kreację, która podkreśla jej sylwetkę. Czas się dla niej zatrzymał!

Amerykański serial „Pomoc domowa" w latach 90. był ogólnoświatowym hitem. Bił rekordy popularności, a postać niani Fran rozbawiała do łez. Format odniósł na tyle duży sukces, że kilka krajów postanowiło wyprodukować własną wersję, a w tym Polska. Publiczność pokochała Fran Descher za talent komediowy, charyzmę i urodę. Zycie prywatne aktorki dalekie jednak było od scenariusza komedii. Od dłuższego czasu nie pokazywała się publicznie, ale nieoczekiwanie pojawiła się na rozdaniu nagród Grammy 2023. I był to powrót w wielkim stylu.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

 

Królowa komedii miała trudne przeżycia. Przekuła je w działalność charytatywną

„Pomoc domowa" to efekt współpracy odtwórczyni głównej roli i jej męża Marca Jacobsona. Poznali się w wieku 21 lat, szybko się pobrali i wspólnie wymyślili scenariusz na kultowy serial. Był on emitowany przez 6 lat, a wraz z jego zakończeniem, w 1999 roku para rozwiodła się, ale do tej pory są bliskimi przyjaciółmi. Marc dokonał coming outu, a Fran mimo rozwodu bardzo go wspierała. Na początku swojego związku przeżyli ogromny dramat. Do ich domu wtargnęli włamywacze i zgwałcili Fran na oczach męża. Odzyskanie równowagi psychicznej po tym strasznym wydarzeniu zajęło jej dużo czasu.

Zobacz wideo Magia lat 90-tych, czyli wspomnienia powracają w literaturze [Popkultura]

OFERTY AVANTI24.PL: Te sukienki dla 50-latek optycznie wyszczuplą

Zaledwie rok po zakończeniu kręcenia „Niani" u Fran zdiagnozowano raka, przez którego usunięto jej macicę. Tym samym nie mogła już zostać matką, o czym mówiła również w wywiadach. Swoje doświadczenia postanowiła przekuć w większą misję. Udziela się charytatywnie, założyła fundację działającą na rzecz osób zmagających się z chorobami nowotworowymi.

 

Olśniła na czerwonym dywanie. Powrót w wielkim stylu

Fran na długo zniknęła z show-biznesu, unika też chodzenia na imprezy branżowe, ale ku zaskoczeniu wszystkich, zrobiła wyjątek. Pojawiła się na gali rozdania nagród Grammy 2023. I wciąż czaruje szerokim uśmiechem i kruczoczarnymi bujnymi włosami. Na tę okazję wybrała ciemnozłoty kombinezon, który idealnie podkreślił jej zadbaną sylwetkę. Pochodzi on od projektanta Naeema Khana. Jak zawsze Fran postawiła na bujne loki i delikatny makijaż. 

 

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

Aktorka skończyła niedawno 65 lat, ale czas się dla niej zatrzymał!

 
Więcej o: