Zrobiła zamówienie przez internet. Gdy otworzyła paczkę, nie mogła uwierzyć. "Jak oni mogą to robić"

Znana tiktokerka postanowiła podzielić się ze swoimi widzami historią pewnego zamówienia internetowego. Pełna nadziei dokonała zakupu, a gdy paczka dotarła, kobieta niezwykle zdziwiła się, gdy ujrzała jej zawartość.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Na początku był dość niepozorną aplikacją służącą do śledzenia ruchu warg i tworzenia muzycznych filmów. Obecnie służy do udostępniania wideo i pozwala użytkownikom tworzyć oraz udostępniać krótkie filmy na dowolny temat. Rozrywka i taniec nadal są najpopularniejszymi rodzajami materiałów na TikTok. Można tam również znaleźć wiele treści edukacyjnych, obejmujących różne tematy: od zdrowia po inwestowanie. Dużą popularnością cieszą się także profile osób, które dzielą się w sieci różnymi sytuacjami oraz historiami ze swojego życia. Właśnie jedną z nich pochwaliła się na swoim profilu pewna znana użytkowniczka tego serwisu, która pokazała pewne zamówienie.

Zobacz wideo 100 lat sukienek na komunię. Polskie gusta od 1915 roku

Zamówiła sukienki na urodziny przez internet. Gdy otworzyła paczkę przeżyła szok

Zamówienia internetowe zawsze niosą za sobą ryzyko rozczarowania. Podobnie było w przypadku użytkowniczki TikToka. Deanna Giulietti funkcjonująca w sieci pod pseudonimem @deannagiulietti postanowiła zamówić trzy sukienki na swoje urodziny. Kobieta zdradziła, że natknęła się na reklamę sklepu, który zachęcił ją cenami. Zamówienie dotarło, ale miesiąc po terminie urodzin i okazało się, że zawartość jest zupełnie inna niż na zdjęciach. Sukienki z cekinami i piórami w rzeczywistości były wykonane z materiału, który jedynie emitował ozdobne elementy, które zostały nadrukowane. Giulietti nie zdradziła, ile wyniosło ją to zamówienie, lecz nie ukrywa swojego rozbawienia oraz smutku.

Nagranie stało się hitem w sieci. Internauci dzielą się swoją opinią w komentarzach

Filmik Deanny Giulietti jest teraz dobrym ostrzeżeniem dla wielu osób, które pochopnie lub pod wpływem emocji dokonują zakupów w internecie. Nagranie szybko zyskało wiele polubień i ponad 3,8 miliona wyświetleń. W komentarzach pojawiło się wiele słów od internautów, którzy wyrazili swoją opinię.

To powinno być nielegalne, naprawdę.
Nie mogę zrozumieć, jak oni mogą to robić.
Żartujesz sobie.
Masz szczęście, że się spóźnili.
Więcej o: