Zamówiła suknię ślubną w internecie za 150 zł. "To jakieś szaleństwo". Wideo ma 4 mln wyświetleń

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu wielu kobiet. Ogromną rolę w tym dniu dla panien młodych odgrywa suknia ślubna. Często trzeba wydać na nią krocie. Jak się jednak okazuje, można wyglądać stylowo i z klasą kupując taką suknię w sieciówce.

Salonów sukien ślubnych są dziesiątki tysięcy. Często panny młode tygodniami szukają tej jednej, wymarzonej sukni. Zdarza się, że ostatecznie za tą najpiękniejszą musimy zapłacić naprawdę sporo. Najpopularniejsze suknie ślubne od projektantów kosztują nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Nie każdy może sobie na to pozwolić i nie każdy chce wydawać aż tyle pieniędzy na suknię, którą założy się raz w życiu. Takim przykładem jest Tiktokerka Loren Schaffer Rosko, którą w sieci obserwuje ponad 1,5 mln fanów. Na jednym z nagrań pokazała swoją kreację ślubną za... 150 zł!

Zobacz wideo Wybrałyśmy się do jednego z warszawskich lumpeksów. Oto, co znalazłyśmy w dniu dostawy!

Kupiła suknię ślubną za 150 zł, wyglądała jak milion dolarów 

Loren opublikowała na TikToku filmik, w którym pokazała kilka zdjęć w sukni ślubnej. Ku zdziwieniu wszystkich zapłaciła za nią zaledwie 150 zł. Kreacja pochodzi ze znanego sklepu internetowego. Kobieta na samym wstępie filmu poprosiła, by jej nie oceniać za ten wybór. 

Zanim zaczniecie pisać w komentarzach o kupowaniu fast fashion, zapytam was - czy wy jesteście perfekcyjni? Czy nigdy nie kupiliście nic w Amazonie, Wallmarcie, Targecie, Forever 21, H&M, Fashion Nova, Nike? Jeśli jesteście perfekcyjni, śmiało, biorę to na klatę. 

- mówi Loren. 

W dalszej części nagrania śwież upieczona panna młoda, wyjaśnia, jak do tego doszło, że kupiła suknię w sklepie internetowym. - "Zaprosiliśmy wszystkich na przyjęcie zaręczynowe, ale chcieliśmy zrobić gościom niespodziankę i zorganizowaliśmy w tym dniu ślub i wesele" - zdradza. 

Miałam trzy tygodnie na znalezienie sukni ślubnej. Harowałam na siłowni, żeby pokazać plecy. Zaczęłam szukać w internecie sukienek z najbardziej wyciętym dekoltem w sukni, jaki tylko może być możliwy i wtedy znalazłam swoją wymarzoną suknię ślubną. 

- wyjaśnia. 

Suknia ślubna potrzebowała kilku poprawek, z którymi poradziła sobie mama panny młodej. Ostateczny efekt zachwycił wszystkich. 

Internauci nie mogą oderwać wzroku od zjawiskowej panny młodej 

Na nagraniu, które do tej pory obejrzano już prawie 4 mln razy, widzimy ujęcia z wesela. Nie da się ukryć, że kobieta w sukni ślubnej za 150 zł prezentowała się zjawisko. Takiego samego zdania są internauci, którzy w komentarzach piszą tak: 

Wyglądasz tak dobrze, że nawet nie zauważyłam pana młodego. 
Uwielbiam oszczędne znaleziska ślubne! Normalizujmy niedrogie suknie!
Ta sukienka jest niesamowita! Suknia ślubna nie musi być droga, ma tylko dobrze wyglądać!

- czytamy. 

A wam jak się podoba?

Zamówiła suknię ślubną w internecie za 150 zł. 'Normalizujmy niedrogie suknie'Zamówiła suknię ślubną w internecie za 150 zł. 'Normalizujmy niedrogie suknie' fot. www.instagram.com/lorenrosko/

Więcej o: