Poleciał do Turcji i wrócił z nowymi zębami. "Mówią, że wyglądam jak 'Maska'"

Joseph Wallace jest kolejną "ofiarą" tureckich zębów. Mężczyzna, którego profil na TikToku obserwuje ponad 35 tys. osób, poleciał do Turcji, aby tam odmienić swój uśmiech. Poddał się inwazyjnemu zabiegowi i teraz żałuje. Ludzie twierdzą, że wygląda jak Jim Carrey w filmie "Maska".

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Influencer, znany głównie z nagrań na TikToku, Joseph Wallace poleciał do Turcji i tam odmienił swój uśmiech. Poszedł w ślady wielu osób, które skuszone niską ceną implantów, zdecydowały się na "tureckie zęby". Koszt zabiegu wynosi tam od 3 do 6 tys. euro za całe uzębienie. Joseph przyznał, że zdecydował się na metamorfozę po tym, jak złamał trzy przednie zęby podczas jednej z imprez. Na opublikowanym przez niego nagraniu widzimy, jak wyglądał przed zabiegiem, w trakcie i po. Te kilka sekund dobitnie wyjaśnia, dlaczego nie warto ulegać modzie na "tureckie zęby".

Zobacz wideo "Top Model". Metamorfoza zdobywczyni złotego biletu

Koszmar tureckich zębów. "Mówią, że wyglądam jak 'Maska'"

Coraz częściej w mediach pojawiają się relacje osób, które zrobiły "tureckie zęby" i teraz żałują, bo od miesięcy borykają się z komplikacjami po zabiegu. Niedawno opisywaliśmy, chociażby historię Lisy, która przez ponad 10 miesięcy mierzyła się z przeszywającym bólem. Nie była w stanie jeść, schudła ponad 12 kg, przez większość czasu była w stanie funkcjonować jedynie dzięki tabletkom przeciwbólowym. Infekcja doprowadziła do powstania ropnia i paraliżu połowy twarzy. Apele środowiska medycznego, aby zachować rozwagę i uważać na zabiegi dentystyczne w Turcji, na niewiele się zdają. Hasztag #TurkeyTeeth wciąż cieszy się popularnością na TikToku, a kolejne osoby chwalą się swoimi zębami po zabiegu.

Na nagraniu, które opublikował Joseph, widzimy, że kiedy siadał na fotelu w klinice dentystycznej, jego naturalny uśmiech był bliski perfekcji. Wystarczyłyby drobne poprawki ukruszonych zębów, żeby zapomnieć o incydencie w barze. Zamiast tego lekarze spiłowali 70 proc. naturalnego uzębienia chłopaka i wstawili mu zęby, które bardziej przypominają sztuczną szczękę na bal przebierańców niż hollywoodzki uśmiech. 

Jestem studentką kierunku lekarsko-dentystycznego. Prawie się popłakałam jak zobaczyłam twoje nagranie. Tyle zdrowej tkanki zniknęło!
Stracił pieniądze. Wyglądał dobrze, a zniszczył swoje naturalne zęby, żeby wstawić sztuczne
Zmienił swój przystojny wygląd na "Maskę"

- czytamy w komentarzach.

Zrobiła sobie zęby w TurcjiPoleciała do Turcji i wróciła z nowymi zębami. "Żaden dentysta nie będzie chciał ci pomóc"

Więcej o: