Te znaki zodiaku najlepiej całują. Są pełne pasji i namiętności, której nie da się zapomnieć

Prawdziwie namiętny pocałunek to coś, o czym pamiętamy przez długi czas. Niektóre znaki zodiaku robią to jednak lepiej niż inne. Kto według astrologii najlepiej całuje? Ludzie urodzeni w tych miesiącach sprawiają, że podczas chwili zbliżenia traci się grunt pod nogami.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Którzy ludzie najlepiej całują? Odpowiedź można znaleźć w astrologii. Te znaki zodiaku wiedzą czym jest prawdziwa namiętność. Zobacz, czy jesteś jedną z tych osób. Pamiętaj jednak, że horoskopy nie są prawdą objawioną i warto podchodzić do nich z dystansem.

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - baran

Strzelec - ich pocałunki są pełne namiętności. Beztroskie zbliżenia to ich specjalność

Większość strzelców wyróżnia się na tle innych ciągłym dążeniem do życia bez zmartwień. Ich beztrosk ość sprawia jednak, że są naprawdę świetni w namiętnych pocałunkach. Nie boją się wymienić czułościami w miejscach publicznych i często zaskakują spontanicznością. Często skrywają w sobie wielką dawkę wrażliwości, przez co pocałunki mają dla nich duże znaczenie.

Panna - pocałunki tych osób mogą zaskakiwać. Rozgrzewają fantazję

Panny zwykle są skupione na systematycznym dążeniu do realizowania celów. Lubią ład i rzadko kiedy decydują się na spontaniczne działania. Ich podejście do życia skrajnie różni się od okazywania uczuć w związkach. Pocałunki osób spod tego znaku są niezwykle namiętne i czułe. Dla partnerów i partnerek potrafią zapomnieć o planowaniu i puścić wodze fantazji. To właśnie dlatego zbliżenia z Pannami mogą sprawić, że traci się grunt pod nogami.

Lew - pewny siebie znak zodiaku skrywa wiele czułości. To liderzy, którzy cenią spontaniczność

Zodiakalne lwy często występują w roli liderów. Lubią przejmować inicjatywę i kierować działaniami zespołu. W rzeczywistości skrywają duże pokłady czułości, którą okazują przy bliższym poznaniu. Pocałunki osób urodzonych między 23 lipca, a 22 sierpnia mogą zaskakiwać. Nie boją się także okazywać uczuć przy gapiach. Są waleczne i starają się zdobyć uznanie bliskiej osoby nawet w najbardziej niespodziewanych sytuacjach. 

Więcej o: