Pierwsza Polska Dama zadaje szyku w eleganckiej stylizacji z marynarką. Ten kolor to HIT na wiosnę

Agata Kornhauser-Duda, zawsze prezentuje się niesamowicie elegancko. Uwielbia łączyć przylegające spodnie, które eksponują jej nogi z klasycznymi żakietami. Tym razem wystąpiła w marynarce, której kolor będzie hitem tej wiosny!

Agata Kornhauser-Duda na swoim oficjalnym koncie na Instagramie dzieli się z obserwującymi relacjami ze wszystkich swoich oficjalnych spotkań. Możemy dzięki temu dowiedzieć się, jakie są jej codzienne obowiązki.

 

OFERTY AVANTI24.PL: Przegląd torebek z wyprzedaży znanych marek.

Jakiś czas temu Pierwsza Dama wybrała się na spotkanie z członkiniami Koła Gospodyń Wiejskich z Długołęki

Na oficjalnym profilu Agaty Dudy pojawiły się zdjęcia relacjonujące jej ostatnie spotkanie. Przy okazji wizyty pierwszej damy wiele osób zwróciło uwagę na niezwykle elegancką stylizację, na jaką zdecydowała się tego dnia małżonka Andrzeja Dudy. Pierwsza Dama jak zwykle zachwyciła nienaganną stylizacją. W oczy rzuciła się jej piękna marynarka w kolorze tego sezonu- głębokiej, butelkowej zieleni.

Jak wyglądała podczas ostatniego spotkania z gospodyniami?

Żona Andrzeja Dudy najczęściej występuje w garniturach, marynarkach, przylegających eleganckich spodniach oraz sukienkach midi z dekoltem w łódkę. Każdą stylizację uzupełnia delikatną biżuterią i szpilkami. Tym razem Agata Kornhauser-Duda postawiła na czarną bazę – gładką bluzkę, spodnie ze zwężanymi nogawkami oraz klasyczne szpilki. Główną rolę w jej stylizacji odegrała przepiękna marynarka w kolorze butelkowej zieleni. Marynarka w pięknym kolorze przyciągała wzrok. Błyszczącym elementem była skromna biżuteria oraz złote guziki marynarki.

 

Butelkowa zieleń to jeden z najmodniejszych kolorów na wiosnę 2023!

Butelkowa zieleń to jeden z najpiękniejszych i najbardziej eleganckich odcieni tej barwy. W tym roku szczególnie doceniamy ten głęboki szmaragdowy ton, który jest jednocześnie nasycony, bardzo energetyczny, a zarazem niezwykle gustowny. Zaleta butelkowej zieleni to jej uniwersalność - daje nam niemal tyle samo możliwości co podstawowe barwy takie jak czerń i granat. Z tym kolorem naprawdę warto poeksperymentować w swojej garderobie. Zwłaszcza tej wiosny. Wprowadź do swojej szafy ten kolor w formie dodatków lub całych monochromatycznych zestawów.

Butelkową zieleń lubią najsłynniejsze arystokratki świata, czyli księżna Kate Middelton i Meghan Markle.

Butelkowa zieleńButelkowa zieleń fot. www.shutterstock.com

Zobacz wideo Andrzej Duda szusował na nartach w szczytnym celu. Zbierał pieniądze na dzieci z niepełnosprawnościami

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

Więcej o: