55-letnia Ewa Gawryluk zdradziła sekret smukłej sylwetki. Z diety wyeliminowała jeden produkt

Ewa Gawryluk od samego początku gra w serialu "Na Wspólnej". Choć od premiery pierwszego odcinka, w którym się pojawiła, minęło już 20 lat, gwiazda wciąż zachwyca promiennym wyglądem oraz szczupłą sylwetką. Przez ten czas prawie w ogóle się nie zmieniła. Jaki jest jej sekret?

Wielu celebrytów robi wszystko, aby jak najdłużej zachować młody i promienny wygląd. Choć część z nich w tym celu odwiedza salony medycyny estetycznej, są też tacy, którzy dbają o siebie w inny sposób. Wśród nich jest Ewa Gawryluk. Aktorka, która w grudniu skończyła 55 lat, wciąż zachwyca urodą i zgrabną sylwetką. Jak tego dokonała?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Antyoksydacyjny koktajl na płaski brzuch i młody wygląd [HAPS FIT]

Ewa Gawryluk wygląda, jakby czas się dla niej zatrzymał. "Pani to się nic nie zmienia, ciągle piękna i młoda"

Choć od premiery "Na Wspólnej" minęło 20 lat, śmiało można powiedzieć, że grająca tam od początku Ewa Gawryluk niemal w ogóle się nie zmieniła. Odtwórczyni roli Ewy Nowak-Hoffer wygląda tak, jakby czas się dla niej zatrzymał. Udowadniają to m.in. zdjęcia, które pojawiły się na oficjalnym profilu produkcji oraz komentarze fanów.

Pani to się nic nie zmienia, ciągle piękna i młoda
Które zdjęcie to które? Przydałoby się podpisać w takich sytuacjach. Bo dla mnie to zdjęcia dzień po dniu. Przepiękna kobieta...

55-letnia dziś aktorka wciąż wygląda niezwykle młodo i promiennie oraz może pochwalić się nienaganną, szczupłą sylwetką. Jak podaje portal styl.interia.pl niejednokrotnie przyznała, że brak tendencji do tycia zawdzięcza genom, jednak oprócz tego codziennie dba o odżywczą, zdrową dietę oraz odpowiednią dawkę ruchu. 

 

Jaki jest sekret młodzieńczego wyglądu Ewy Gawryluk? Aktorka zrezygnowała z tych produktów

Ewa Gawryluk stawia na regularną aktywność fizyczną oraz zdrową, zbilansowaną dietę. Aktorka zdradziła, że już dawno wyrzuciła ze swojego jadłospisu pewne produkty, które utrudniają zachowanie młodzieńczego wyglądu, zdrowia oraz szczupłej sylwetki. Mianowicie chodzi o słodycze. Gwiazda uważa je za nic więcej jak puste kalorie. Dziś niemal każdy wie, jak negatywny mają wpływ na zdrowie. Nie tylko uzależniają, ale także są źródłem wielu nieprzyjemnych dolegliwości. Przybieranie na wadze to tylko jedna z nich. 

 
Więcej o: