Ma biust w rozmiarze 38DDD. Od ludzi słyszy, że ma przestać się nim chwalić

Kaytlyn, infuencerka plus size, podzieliła się na TikToku krótkim wideo, które nagrała w odpowiedzi na niestosowne komentarze, jakie dostaje na temat swojego dużego biustu. - Nie ma w tym nic złego - komentują internauci.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo "W reklamach pary heteroseksualne cały czas są seksualizowane, ale to pary homoseksualne mają się nie afiszować"

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. To prawdziwa kopalnia inspiracji na przeróżne tematy. Można tam jednak znaleźć nie tylko triki i porady, lecz także wiele różnych historii z życia wziętych. Dużą popularnością cieszą się m.in. profile osób, które dzielą się swoim życiem i łamią stereotypy.

Ma duży biust i od ludzi słyszy, że się popisuje. "Gdybyś miała miseczkę A, nazywaliby cię po prostu modną"

Kaytlyn Briegge, prowadząca na TikToku profil pod nazwą  @kaytlynbriegge, to influencerka plus size, która na swoim profilu dzieli się filmikami o tematyce lifestyle'owej. W jednym ze swoich postów postanowiła odnieść się do komentarzy, które słyszy na temat swojego dużego biustu. Okazuje się, że zdaniem niektórych Kaytlyn się nim popisuje. - Czy pokazuję biust? A może po prostu go mam i... żyję. Ty mi powiedz - słyszymy na nagraniu. Z kolei w innym ze swoich nagrań, kobieta przyznała również nad tym, że nie może bez wstydu nosić bluzek z głębokim dekoltem.

Wideo obejrzane zostało ponad 204 tysiące razy, a pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, którzy podzielili się swoimi przemyśleniami:

Nie ma w tym nic złego!
Masz, to się chwal
Nikomu nic do tego 
One tam są, ludzie MOGĄ je zobaczyć
Jesteś taka ładna... jeśli masz to afiszuj się!
W każdym razie wyglądasz niesamowicie
Nikogo nie powinno to obchodzić. Noś to, w czym czujesz się dobrze
Tak!!! Zawsze miałam kłopoty w szkole, bo nawet w golfach "rozpraszałam chłopców" obecnością moich piersi
Dokładnie... a gdybyś miała miseczkę A, nazywaliby cię po prostu modną

- czytamy.

Więcej o: