Od modelki aż po gwiazdę telewizji. Paulina Smaszcz kończy 50 lat. Jak wyglądała 10 lat temu?

Paulina Smaszcz, choć jest obecna w mediach już od wielu lat, nigdy nie było o niej głośno tak jak w ciągu ostatnich miesięcy. Dzisiaj obchodzi 50. urodziny. Jak zmieniła się na przestrzeni lat?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Paulina Smaszcz od kilku miesięcy jest na ustach wszystkich za sprawą medialnej burzy, którą poniekąd sama wywołała. Była żona Macieja Kurzajewskiego, nie gryzie się w język i często publikuje wiele różnych szczerych wypowiedzi. Ich miłosna przygoda zaczęła się w 1996 roku w Zakopanem. Smaszcz w rozmowie z "Viva!" tak wspominała pierwszą randkę:

Poszliśmy na pierwszą randkę pojeździć na łyżwach, wyobrażasz sobie coś takiego? Zakopane, noc, puste lodowisko i my dwoje. Ja miałam wtedy chłopaka, a Maciek dziewczynę, ale oboje dojrzewaliśmy do rozstania.
 

Para doczekała się dwóch synów, Franciszka i Juliana. Ich relacja jednak nie przetrwała i rozwiedli się w 2020 roku. 

Zobacz wideo Janachowska nie chciała komentować afery ze Smaszcz. Wymowny gest

Początki kariery Pauliny Smaszcz. Od modelki do gwiazdy telewizji

Paulina Smaszcz to polska dziennikarka i prezenterka, która 8 lutego obchodzi swoje 50. urodziny. Karierę w show-biznesie zaczęła już dawno. Z początku pracowała jako hostessa, gdzie zaliczyła szybki awans i została szefową hostess na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Właśnie tam została dostrzeżona przez jedną z agencji modelek, a później próbowała swoich sił na wybiegu. 

 

W 1993 r. Małgorzata Potocka zaproponowała jej poprowadzenie koncertu "Debiutów" na 30. Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie. Kariera Smaszcz nabrała tempa. Młoda dziennikarka następnie wygrała w konkursie prezenterów do oprawy TVP 1, a w latach 1997-1999 była dziennikarką i prezenterką stacji Nasza TV. Ponadto sporą część swojego życia Smaszcz poświęciła, zajmując się promocją oraz reklamą.

 

Paulina Smaszcz kiedyś i dziś. Dziennikarka przeszła sporą metamorfozę

Paulina Smaszcz jest obecna w przestrzeni publicznej od prawie dwóch dekad. Od tego momentu przeszła również sporą zmianę wizerunkową. Dziennikarka często eksperymentowała z długością włosów oraz ich kolorem.

 
 
Więcej o: