Przeszła w Turcji operację nosa. Teraz ludzie porównują ją do... Michaela Jacksona

W ostatnich latach różne zabiegi w tureckich klinikach cieszą się ogromną popularnością. Wpływa na to przede wszystkim ich atrakcyjna cena. Niedawno na operację nosa w Turcji zdecydowała się jedna z polskich influencerek. Niestety efekt zabiegu nie wszystkim przypadł do gustu.

Kinga Zapadka zasłynęła dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu "40 kontra 20". Od tego czasu aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje różne momenty ze swojego życia. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 67 tysięcy osób. 

Niedawno influencerka zdradziła swoim fanom, że przeszła operację plastyczną nosa w Turcji. Kilka tygodni po zabiegu postanowiła pokazać, jak teraz wygląda. 

 

Przeszła operację nosa w Turcji. Efekt nie wszystkim się podoba

Pod najnowszymi zdjęciami influencerki możemy przeczytać wiele komentarzy na temat jej odmienionego wyglądu. Co ciekawe, nie wszystkim jej fanom podoba się efekt zabiegu. Pojawiły się nawet opinie, że teraz Kinga przypomina... Michaela Jacksona. 

Mi osobiście się podoba stara wersja, ale tak też pięknie.
Sorry Kinga, ale ten nos jak u Michaela...
Dlaczego sobie to zrobiłaś, tamten nos nadawał ci takiego ładnego wyrazu twarzy, a z tym wyglądasz jak Michael Jackson.
Moim zdaniem ten nos ci nie pasuje, ale to dopiero kilkanaście dni po zabiegu... Za rok będzie zupełnie inny

- możemy przeczytać w komentarzach pod zdjęciami influencerki na Instagramie. 

Kinga nie przejmuje się jednak krytycznymi uwagami na temat jej nowego nosa. Jak podkreśla, po operacji czuje się doskonale. - I tak nie dorastasz mi do pięt - odpisała na komentarz jednej z osób krytykujących jej wygląd.

 
Więcej o: