Uważa, że ma największe policzki na świecie. Pokazała, jak wyglądała przed zmianą. "Byłaś ładniejsza"

Ukraińska modelka Anastasia Pokreshchuk uważa, że ma największe policzki na świecie. Po szeregu operacji plastycznych kobieta wcale nie przypomina siebie. Widać to choćby na zdjęciu sprzed sześciu lat, które pokazała na swoim Instagramie. Jej fani nie mogą uwierzyć, jak bardzo się zmieniła.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Operacje plastyczne, jak i inne zabiegi medycyny estetycznej są bardzo popularne. Zaledwie kilka ingerencji w naturalny wygląd, może go całkowicie odmienić. Anastasia Pokreshchuk postanowiła nie tylko upiększyć swoje wdzięki, ale znacznie wyróżnić się na tle innych kobiet. Ukraińska modelka uważa teraz, że ma największe policzki na świecie.

Zobacz wideo Internauci przerażeni nowym wyglądem Luxurii Astaroth. Co ona zrobiła sobie z twarzą? "Nie, moje usta nie są da duże"

Uważa, że ma największe policzki na świecie. Wydała tysiące na operacje plastyczne

W ciągu kilku lat Anastasia Pokreshchuk zmieniła się nie do poznania. Modelka uważa, że jest posiadaczką największych policzków na świecie. Kobieta chciała wyróżniać się na tle innych. Należy przyznać, że influencerka nie ma twarzy, o której można łatwo zapomnieć. Na jej wygląd zwróciło uwagę także wielu krytyków, jednak Anastasia nie przejmuje się ich opiniami.

Jak sama twierdzi, podoba się sama sobie znacznie bardziej, niż kilka lat temu. 

Po zabiegach zakochałam się w swoim nowym wyglądzie. Wiem, że dla innych mogą wydawać się dziwne, ale zupełnie mnie to nie nie obchodzi

Oprócz powiększenia policzków modelka poddała się zabiegowi wstrzyknięcia botoksu w usta i czoło. Przemalowała również włosy na jasnoróżowy kolor oraz dentystycznie poprawiła swój uśmiech.  

 

Pokazała fanom zdjęcie sprzed sześciu lat. Wielu z nich uważa, że wyglądała wtedy lepiej

W jednym z postów Anastasia pokazała, jak wyglądała przed zabiegami. Wiele osób stwierdziło, że zabiegi nie były jej potrzebne. Według użytkowników Instagrama modelka była naprawdę atrakcyjna, a blond włosy pasowały do niej bardziej niż obecny kolor.

Kiedyś byłaś ładniejsza. Przepraszam, ale nigdy nie zrozumiem tego piękna.
Byłaś bardzo piękna.
Piękna, normalna dziewczyna.

Wśród komentujących znaleźli się także zwolennicy nowego wyglądu influencerki.

Wcześniej wyglądała jak wszyscy inni, teraz jest wyjątkowa, z twistem.
Niech piszą, co chcą, ale mi się teraz bardziej podoba.
 
Więcej o: