Modna stylizacja Cichopek przyćmiona przez "mokrą wpadkę" na antenie. Jej reakcja zaskoczyła całą Polskę

Katarzyna Cichopek na początku września 2020 roku zadebiutowała jako prowadząca programu "Pytanie na śniadanie". Już od początku można było zobaczyć, że aktorka robi wszystko, aby na antenie wypaść jak najlepiej. Jednak podczas emisji jednego z odcinków 40-latka zaliczyła wpadkę, której przyglądały się miliony widzów.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie da się ukryć, że programy na żywo rządzą się swoimi prawami i nad pewnymi rzeczami nie sposób zapanować. Doskonale przekonała się o tym Katarzyna Cichopek, która w roli początkowej prowadzącej stanęła przed niemałym wyzwaniem. Jednak i tym razem aktorka udowodniła, że ma do siebie duży dystans i jest w stanie wyjść z twarzą nawet w mało komfortowych sytuacjach. Co dokładnie przytrafiło się 40-latce? 

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej inspiracji modowych zapraszamy na Avanti24.pl

Katarzyna Cichopek obsikana na wizji. Śmiechom nie było końca 

Zaledwie miesiąc po debiucie Katarzyny Cichopek w roli prowadzącej programu śniadaniowego, aktorka przeszła prawdziwy "chrzest bojowy". 40-latka na oczach milionów widzów została obsikana przez uroczego szczeniaczka, którego trzymała na rękach. 

Do tej nietypowej sytuacji doszło podczas rozmowy z dziennikarką prowadzącą w "Pytaniu na śniadanie" cykl "Czerwony Dywan". Podczas niewinnej konwersacji dotyczącej plotek ze świata show-biznesu, w programie zachęcano widzów do adopcji psów. Z tego też powodu w studio pojawiły się malutkie pieski, które bardzo szybko zdobyły serce Katarzyny Cichopek. Jeden z nich poczuł się na tyle komfortowo, że w momencie, gdy znajdował się w objęciach aktorki, postanowił... oddać mocz na jej stylowy sweterek.  

 

OFERTY AVANTI24.PL: Te ceny to prawdziwa okazja dla osób ceniących sportowy styl. Wygodne, męskie sneakersy w odcieniu czekolady to sprzedażowy HIT

Szczeniak obsikał Katarzynę Cichopek. Reakcja prowadzącej zaskoczyła widzów 

Widzowie już zaraz po premierze pierwszych odcinkach programu śniadaniowego z Katarzyną Cichopek w roli prowadzącej, dostrzegli, że aktorka bardzo starannie przykłada się, aby na antenie wyglądać nie tylko schludnie, ale również stylowo. Jednak w opisanej powyżej sytuacji, elegancka stylizacja 40-latki zeszła zupełnie na drugi plan. 

Gwiazda tego dnia postawiła na modny sweter z szerokimi rękawami odkrywający ramiona oraz krótką kwiatową spódnicę. Biorąc na ręce jednego ze szczeniaków, Cichopek z pewnością nie spodziewała się, że za chwilę będzie ścierać z siebie mocz pieska papierowymi ręcznikami. 

Mimo że aktorka do końca nie wiedziała, jak zareagować w tej dość kompromitującej sytuacji, po chwili skonsternowania zdecydowała się na błyskotliwy żart. 

 
Słuchajcie, ja się nie gniewam. Jestem doświadczoną mamą, mam również psa, także przeżyłam już wszystko

- skomentowała sytuację roześmiana aktorka. 

Internauci zaraz po emisji odcinka, skomplementowali opanowanie, a także spokój Katarzyny Cichopek i przyznali, że w tej nietypowej sytuacji wykazała się klasą godną prowadzącej programu. 

 
Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zadebiutowała w PNŚ
Więcej o: