Kasia Cichopek i jej "talia osy" podzieliły fanów. "Czy tylko mnie rażą nienaturalnie obrobione zdjęcia?"

Katarzyna Cichopek za pośrednictwem konta na Instagramie chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia czy stylizacjami, które wzbudzają emocje wśród fanów. Tym razem prezenterka "Pytania na śniadanie" zaprezentowała się w swetrze spiętym szerokim pasem. Uwagę zwróciła wąska talia aktorki.

Katarzyna Cichopek dała się poznać szerokiej publiczności dzięki serialowi "M jak miłość". Od jej debiutu w roli Kingi Zduńskiej minęły już ponad 22 lata i dziś aktorka należy do grona najpopularniejszych polskich gwiazd. Razem z partnerem, Maciejem Kurzajewskim, od jakiegoś czasu prowadzi program "Pytanie na śniadanie". Na Instagramie chętnie pokazuje urywki ze swojego życia, nagrania z treningów, chwali się stylizacjami czy nowymi projektami. Wpisy Cichopek zwracają sporą uwagę fanów, a w komentarzach często wrze. Tym razem emocje wzbudziła wyjątkowo wąska talia prezenterki.

Zobacz wideo Ida Nowakowska o Cichopek i Kurzajewskim. "To się toczy na arenie publicznej"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Cichopek pyta fanów, jak im minął dzień. I dzieli swoich obserwatorów stylizacją

Na najnowszym zdjęciu Katarzyna Cichopek z uśmiechem i burzą włosów zapozowała w szarym swetrze spiętym w talii szerokim pasem, dżinsach i czarnych kozakach. Spytała swoich fanów, jak im minął dzień i pochwaliła się swoim.

Czy to był dla Was dobry dzień? Dla mnie bardzo. (...) Niebawem światło dzienne ujrzy nowy projekt, spełnienie moich marzeń i, mam nadzieję, Waszych również. Nie mogę się doczekać. Stay tuned.

– napisała Cichopek w opisie do opublikowanego zdjęcia. 

 

Fani Katarzyny Cichopek podzieleni. Jedni zachwyceni, inni zwracają uwagę na talię 

Uwagę fanów gwiazdy zwróciły stylizacja i wyjątkowo smukła talia. Wiele komentarzy wyrażało zachwyt figurą 40-letniej prezenterki, choć pojawiały się też głosy sugerujące nie do końca udaną obróbkę graficzną zdjęcia.

Pięknie podkreślona talia. Gruszka, uosobienie kobiecości, jeśli chodzi o figurę.
Piękna talia!
Ależ pani pięknieje! 
Czy tylko mnie rażą nienaturalnie obrobione zdjęcia?
Jak się dorobić takiej talii?

– brzmiał jeden z komentarzy pod postem.

Przerabianiem zdjęć.

– odpowiedziała fanka.

Więcej o: