Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" pozuje w odważnym body, ale fani patrzą na jedno. "Co się stało?"

Klaudia El Dursi znana jako prowadząca program "Hotel Paradise" od lat już zachwyca swoim wyglądem. Dopiero teraz, jednak gdy modelka pochwaliła się serią zmysłowych zdjęć, na kanapie fani zwrócili uwagę na pewien szczegół.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Klaudia El Dursi swoją karierę w show-biznesie zaczynała od występu w show TVN - "Top Model", gdzie otrzymała wyróżnienie w postaci tzw. złotego biletu. Modelka wykorzystała swoje pięć minut i zaczęła pojawiać się w wielu formatach telewizyjnych. Szczyt swojej popularności osiągnęła za sprawą prowadzenia reality-show "Hotel Paradise". Modelka świetnie odnajduje się również w mediach społecznościowych, gdzie regularnie wstawia wiele postów, kulis życia prywatnego oraz efekty sesji zdjęciowych. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 842 tysiące osób.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o wypadku syna. Jest zła na właściciela stoku

Klaudia El Dursi pozuje w czerwonym body. Modelka może pochwalić się smukłą sylwetką

Z okazji nadchodzących walentynek, Klaudia El Dursi postanowiła zaprezentować się fanom na Instagramie w zmysłowej wersji. Modelka pozuje na niektórych zdjęciach w krótkiej czarnej sukience oraz czerwonym body, przybierając rozmaite pozy na kanapie. Gwiazda wybrała model z metalizowanego materiału, który ma modne wycięcia i eksponuje atuty sylwetki. 

 

Reakcja fanów na zmysłową serię zdjęć Klaudii El Dursi. Uwagę zwraca jeden szczegół

Klaudia El Dursi może liczyć na wsparcie ze strony swoich obserwatorów na Instagramie. Gwiazda, zamieszczając na swoim profilu serię wyjątkowo odważnych i zmysłowych zdjęć z okazji walentynek, nie spodziewała się, że fani będą skupieni pewnym szczególe. Dokładniej chodzi o... stopy.

Wielka stopa.
Pięknie, ale co się stało ze stopą?
Dziwnie ta stopa wyszła.
Ale twoja stopa wyszła długa.
Stopa jak 46.

Większość komentarzy skupiała się jednak na wyglądzie i stroju modelki.

Sexy wyglądasz.
Wyglądasz jak 20-latka.
Ślicznie pani wygląda.
Petarda. Najpiękniejsza!
Boska jesteś.
Więcej o: