Małgorzata Kożuchowska odsłoniła nogi. Fani zdumieni: "Czas się dla pani zatrzymał"

Małgorzata Kożuchowska po raz kolejny zrobiła furorę na Instagramie. 51-letnia aktorka podzieliła się filmikiem oraz zdjęciami, od których fani nie mogą oderwać wzroku. - Wygląda pani obłędnie - komentują. Jak ona to robi?!

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Małgorzata Kożuchowska od lat jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 1,1 mln osób, dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że mimo upływu lat, aktorka stale zaskakuje i zachwyca swoim wyglądem.

Zobacz wideo Ekspertka od żywienia i trenerka dosadnie o tym, co nas tuczy. "To nie pieczywo i ziemniaki"

Małgorzata Kożuchowska znów zachwyciła. Fani nie mogą oderwać wzroku: "No cóż... Królowa jest tylko jedna"

Ostatnio Małgorzata Kożuchowska podzieliła się na swoim profilu krótkim filmikiem, a na relacji udostępniła kadry z sesji zdjęciowej w teatrze. - Niezwykłe miejsce i niezwykła sesja zdjęciowa... Przy okazji sesji aktorów Teatru Narodowego zrealizowanej przez @m.ankiersztejn której efekty już niebawem będziecie mogli zobaczyć na stronie @teatrnarodowy udało nam się zatrzymać kilka urywków zza kulis. Jak Wam się podoba? Podobno teatr się "nie klika"... Udowodnijcie, że to nie prawda - napisała.

 

Pod nagraniem momentalnie pojawiły się polubienia oraz komentarze zachwyconych internautek oraz internautów:

Wygląda pani obłędnie
Przepiękna
Taka piękna i cudowna kobieta jak Gosia, więc sesja musi być piękna!!! Mega!!!
Czas dla pani się zatrzymał
Jest pani przepiękną kobietą
Kobieta z klasą, suuuper
No cóż... Królowa jest tylko jedna

- czytamy.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska https://www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_ / screen InstaStories

Jak Małgorzata Kożuchowska dba o swój wygląd?

- Suplementacja, uważam, że jest bardzo dobra, nieszkodliwa i służy zdrowiu, a oprócz tego właśnie również i urodzie. A oprócz tego wszystkie te rzeczy, które są związane z tak zwanym slow any-aging, czyli spowalniające efekty starzenia, przed którymi nikt z nas nie ucieknie. Od czasu do czasu mezoterapia, masaż Kobido - powiedziała Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z Party.pl.

Aktorka nie ukrywa jednak, że sporą uwagę przykłada również do zdrowej i zbilansowanej diety. - Staram się, żeby to była dieta zbilansowana. Od czasu do czasu korzystam z usług cateringu, jestem na pudełkach. Staram się jeść rzeczy zdrowe i lekkie, czyli ta moja kuchnia jest raczej pozbawiona takich rzeczy tłustych, czy ciężkich. Jest dużo warzyw, jest sporo owoców. Staram się unikać glutenu i laktozy (...) Absolutnie nie ma w mojej kuchni, to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, żadnego jedzenia śmieciowego, fast-food'ów i tak dalej. Tego po prostu nie ma, natomiast są słodycze, też w takich rozsądnych ilościach - powiedziała, odpowiadając na pytania fanek i fanów na Instagramie. 

Więcej o: