35-latka waży ponad 200 kg. Ludzie mówią, że "wygląda jak ludzik Michelin"

Nina to popularna na platformie TikTok modelka plus size. 35-latka mierzy się z ogromną krytyką z powodu swojego wyglądu. Kobieta mimo wagi, która wynosi około 200 kg, zapewnia, że kocha swoje ciało i w pełni je akceptuje.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Media społecznościowe to dość specyficzne miejsce w sieci. Z jednej strony możesz natrafić na wiele osób, które wyrażą swoje wsparcie czy współczucie. Z drugiej strony możesz spotkać się z falą krytyki i nienawistnych komentarzy. Ofiarą body shamingu jest pewna 35-latka.

Zobacz wideo Ogi Ugonoh: Patrzę na ciało przez pryzmat systemowych wykluczeń i bycia czarnoskórą kobietą [fragment podcastu femiTALK]

Tiktokerka plus size kocha swoje ciało. nieustannie znosi złośliwe komentarze na temat swojej wagi

Nina w mediach społecznościowych nazywa się Big Sexy i funkcjonuje pod pseudonimem @therealbigsexy215. Kobieta jest pełnoetatową wizażystką, ale najwięcej uwagi poświęca publikowaniu swoich filmów na TikToku. Eksperymentuje nie tylko z makijażem, ale również stylizacjami. 35-latka po udostępnieniu filmów pokazujących jej sylwetkę otrzymuje setki komentarzy na temat wyglądu. Nina odpiera krytykę, mówiąc:

Jestem gruba i kocham swoje ciało - trolle mówią, że wyglądam jak ludzik Michelin, ale nie obchodzi mnie to. Po prostu wiem, że dobrze wyglądam.

Kobieta poświęca wiele czasu na opowiadaniu w sieci o akceptacji siebie i swojego wyglądu. Sama określa się jako modelka plus size. Nina stara się również dbać o sylwetkę, poprzez regularne treningi, które odbywa na siłowni. Mimo że nie przynoszą one takich efektów, o jakich większość z nas myśli, 35-latka przyznaje, że czuje się zdrowsza i silniejsza. Wizażystka na początku swojej przygody z odchudzaniem ważyła prawie 250 kilogramów. Obecnie jej waga to około 200 kilogramów, lecz dąży do wymarzonej figury, czyli 115 kilogramów.

 

Nina musi się mierzyć z falą krytyki ze strony internautów. Jak reaguje?

Kobieta zamieszcza w swoich social mediach wiele filmików, na których prezentuje swoje makijaże oraz sylwetkę. Nina przyznaje, że jest pewna siebie, w swoim obecnym rozmiarze. To nie powstrzymuje krytyków przed pisaniem komentarzy pod jej filmami, nawet wyzywającymi ją. Jeden z użytkowników porównał 35-latkę do ludzika Michelin.

O nie… nie masz lustra?
Ładnie wyglądasz, ale ten strój nie jest dla ciebie, ubierz się odpowiednio do swojej wagi.
Wyglądasz jak ludzik Michelin.

Kobieta odpiera falę negatywnych słów w jej kierunku i pisze:

Nie moglibyście mnie skrzywdzić, nawet najgorszymi komentarzami. Nie wiem, co mają mi zrobić. Zaboleć?
 
Więcej o: