"Ten kot to po prostu kawał drania". Ogłoszenie o adopcję hitem internetu

Perdita to nieprzystosowany do życia społecznie kot, który szuka równie nieprzystosowanego do życia opiekuna. A przynajmniej tak przedstawiają ją pracownicy schroniska dla zwierząt w Północnej Karoline. Ich ogłoszenie stało się hitem internetu.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Pracownicy schroniska w Północnej Karolinie przedstawili Perditę jako kotkę z piekła rodem. W ogłoszeniu ostrzegali: lubi wpatrywać się w  tak długo, aż zimny pot zacznie spływać ci po kręgosłupie.  Podkreślali, że jej idolem jest Church z filmu "Smętarz dla zwierzaków", oraz wymieniali, że nie znosi różowego, małych kociaków, psów, dzieci, filmów Disneya, Bożego Narodzenia oraz tulenia. Jej jedyną rozrywką miało być udawanie choroby, aby wszyscy dookoła się martwili.

Zobacz wideo Jakie moce chciałyby mieć dzieci i dlaczego dorośli piją kawę?
Jest kotką nieprzystosowaną społecznie. Szuka równie nieprzystosowanego społecznie opiekuna, który będzie rozumiał jej potrzebę izolacji

- zaznaczali. Dzięki ich kreatywności ogłoszenie dotarło do dziesiątek tysięcy osób z całego świata, a Perdita znalazła swój wymarzony dom. 

"To po prostu kawał drania!"? Perdita ma kochający dom

Joe i Betty to para, która zdecydowała się adoptować Perditę. Odkąd kotka trafiła do ich domu, złość zniknęła, a "jej serce powiększyło się trzykrotnie". 

Joe i Betty dali jej wspaniały dom, udowadniając, że każde zwierze zasługuje na miłość

- podkreślali pracownicy placówki we wpisie na Facebooku. Na koniec dodali, że kotka jest doskonałym przykładem na to, że każdy powinien dostać drugą szansę.

Więcej o: