Pamiętacie Julię Zwoleńską z "Barw Szczęścia"? Po odejściu z serialu jej kariera nabrała tempa

Pamiętacie Julię Zwoleńską z "Barw Szczęścia"? Grająca ją Marta Nieradkiewicz skończy w tym roku 40 lat. Po odejściu z polskiej produkcji jej kariera nabrała prawdziwego tempa. Aktorka została kilkukrotnie zaangażowana do głównych ról w znanych serialach. Jak dzisiaj wygląda jej życie?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Oni odeszli z 'Barw szczęścia'

Zagrała Julię Zwoleńską w "Barwach Szczęścia". Jak potoczyła się jej kariera?

Marta Nieradkiewicz interesowała się aktorstwem już od najmłodszych lat. Ukończyła VI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi, w klasie o profilu teatralno-filmowym., a w 2007 roku została absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w tym samym mieście. Początkowo występowała w sztukach teatralnych, m.in. w przedstawieniu "Pajęcza Sieć", za które otrzymała Wyróżnienie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Jej pierwszą większą rolą w filmie i telewizji była postać Julii Zwolenśkiej w "Barwach Szczęścia".  Aktorka grała w serialu przez siedem lat. Fani produkcji szybko pokochali młodą aktorkę. Popularność, jaką zyskała, zwróciła także uwagę znanych producentów. Po odejściu z "Barw Szczęścia" Marta Nieradkiewicz dostała angaż w serialu HBO pod tytułem "Pakt". Od tego momentu jej kariera naprawdę nabrała tempa. Aktorka zagrała w wielu znanych produkcjach. Były to m.in. "Zjednoczone stany miłości", "Ultraviolet", czy "Głupcy".

 

Przez wiele lat tworzyła związek ze znanym aktorem. Niedawno się rozstali

Marta Nieradkiewicz wzbudzała zainteresowanie nie tylko swoimi kreacjami w wielkich produkcjach. Jej życie prywatne również było tematem rozmów w mediach. Niedługo po zyskaniu popularności w "Barwach Szczęścia" aktorka poznała Dawida Ogrodnika. Para zaczęła się spotykać w okolicach 2012 roku, choć pierwszy raz pokazali się publicznie dopiero dwa lata później. W 2018 roku gwiazdy doczekały się córeczki - Jaśminy. Jak donoszą media, ich związek nie przetrwał. Na imprezie urodzinowej portalu NaTemat Dawid Ogrodnik przedstawił mediom swoją nową partnerkę. Jest nią zawodowa psychoterapeutka Paulina Bernatek, którą aktor poznał na planie filmu "Johnny". Żadna z gwiazd do tej pory nie przedstawiła powodu rozstania.

 
Więcej o: