Od 25 lat nie była na randce. Pokazała, jak się szykuje. "Nawet nie biorę portfela"

92-letnia gwiazda TikToka pokazała ostatnio, jak szykuje się na pierwszą od 25 lat randkę. - Wszystko, czego chcę, to darmowa kolacja - wyznała. Jej nagranie zrobiło w sieci absolutną furorę. Hit! - Babcia rozkłada na łopatki jak zawsze - komentują internauci.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Irena Wielocha ma 70 lat i jest wziętą modelką i influencerką. Pieniądze na smartfona zarobiła, jeżdżąc taksówką

Naprawdę nazywa się Lillian Droniak, jednak w mediach społecznościowych znana jest jako "Grandma Droniak". Ma 92 lata i odkąd w 2012 roku pojawiła się w nagraniu swojego wnuczka Kevina Droniaka, internet po prostu ją uwielbia. Jej profil na TikToku śledzi ponad 7,3 mln osób, na którym 92-latka regularnie dokumentuje swoje życie, publikując często filmiki z przymrużeniem oka.

Poleciał do Turcji i wrócił z nowymi zębamiPoleciał do Turcji i wrócił z nowymi zębami. "Mówią, że wyglądam jak 'Maska'"

Pokazała, jak szykuje się na pierwszą randkę od 25 lat. "Czy go pocałuję? Nigdy nie wiadomo, ale i tak nałożę pomadkę na usta"

Ostatnio postanowiła pokazać swoje przygotowania do pierwszej od wielu lat randki. Na nagraniu widać m.in. jak czesze włosy oraz nakłada makijaż. Zaprezentowała również swoją stylizację. - Moja pierwsza randka od 25 lat. Przyjedzie po mnie za 20 minut. Zaczynam się denerwować. Poznałam go na bingo i tak to właśnie poszło. Jest bardzo przystojny i nie mogłam powiedzieć nie. Czy go pocałuję? Nigdy nie wiadomo, ale i tak nałożę pomadkę na usta. Pokażę wam moją stylizację. Jeśli mu się nie spodoba, może wyjść. Wszystko, czego chcę, to darmowa kolacja. Nawet nie biorę portfela czy torebki - powiedziała na nagraniu. - Nie mogłam odmówić pierwszej randce, ponieważ minęło dużo czasu, a ja nie staję się młodsza - dodała w opisie.

Ma 25-lat i jest 'tradycyjną żoną'. Gotuje 5h dziennie i spełnia zachcianki męża (zdjęcie ilustracyjne)Ma 25 lat i jest "tradycyjną żoną". Gotuje 5h dziennie i spełnia zachcianki męża

Wideo momentalnie stało się hitem na TikToku i w kilkanaście godzin obejrzane zostało ponad 8 mln razy. Pod postem pojawiły się także tysiące komentarzy od internautek oraz internautów:

Ta babcia randkuje, a ja nigdy nie miałam chłopaka
Jaka urocza
Hahaha cudowna
Babcia wymiata
Babcia rozkłada na łopatki jak zawsze
Tak! "Wszystko, czego chcę, to darmowa kolacja" - uwielbiam to
Ma więcej pewności siebie niż ktokolwiek z nas
Wyglądasz niesamowicie!
On jest szczęściarzem 
Wyglądasz oszałamiająco, a on będzie najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, więc lepiej, żeby cię nie lekceważył

- czytamy.

Więcej o: