52-letnia Iza Kuna opublikowała zdjęcie sprzed lat. "Jak ty się dramatycznie posunęłaś"

Iza Kuna od lat cieszy się ogromną sympatią wśród fanów. W najnowszym wpisie na Instagramie pokazała zdjęcie z młodości i w zabawny sposób skomentowała swoje wybory sprzed lat. Fani nie kryją zachwytu i chętnie komentują post.

Izabela Kuna należy do grona najpopularniejszych aktorek w Polsce. Debiutowała w połowie lat 90. i od tamtej pory zagrała w wielu polskich serialach i filmach. Fani znają ją z takich produkcji jak "Klan", "Dług", "Na Wspólnej", "Lejdis", "Listy do M. 3" czy "Gry rodzinne". Niezmiennie cieszy się sporą sympatią widzów, a od jakiegoś czasu regularnie za pośrednictwem Instagrama dzieli się z fanami urywkami ze swojego życia. Zebrała już ponad 95 tysięcy obserwujących. Tym razem pokazała zdjęcie z przeszłości.

Zobacz wideo Iza Kuna pokazała, jak tańczy na rurze. "Z jaką lekkością to robisz"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Iza Kuna na zdjęciu sprzed lat. W zabawny sposób skomentowała metamorfozę

Niedawno Iza Kuna świętowała 52. urodziny, z tej okazji pozując topless do sesji zdjęciowej dla "Wysokich Obcasów". Tym razem jednak zelektryzowała obserwatorów na Instagramie zdjęciem z przeszłości. Aktorka w zabawny sposób nawiązała zarówno do dawnego stylu, jak i wyborów uczuciowych oraz metamorfozy, jaką przeszła z upływem lat. Na zdjęciu widać młodą Izabelę Kunę w eleganckim wydaniu i kapeluszu na głowie.

Isabele, ma belle! Takie zdjęcie twoje znalazłam ostatnio w mojej amerykańskiej torebce 'viva vege'. Jak Ty się dramatycznie posunęłaś... Zawsze wzruszała mnie Twoja słabość do kapeluszy i brzydkich jak stodoła chłopców. Coś się zmieniło? Z tego, co pisała babcia Aniela, ciągnie Cię do lat osiemdziesiątych i celujesz w typ Limahla. Nie wtrącam się. To Ty wsadziłaś stówę do doniczki i myślałaś, że urośnie. Kończę, bo Bryan czeka na mnie w łóżku, będziemy układać Lego dla dorosłych i bawić się w 'teraz ja'. Tęsknię, świnio! Twoja siostra Teresa.

– napisała Kuna w opisie do zdjęcia, po raz kolejny udając list od siostry.

 

Iza Kuna "jak księżna" na zdjęciu z młodości. Fani nie kryją zachwytu

Pod postem aktorki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani zwracają uwagę na to, że Kuna nic się nie zmieniła, a zabawny post rozbawił wielu z nich.

Limahl tak ciepło mi się kojarzy. Wygląda pani pięknie w kapeluszu.
O nie, nie, moim zdaniem teraz jest lepiej niż na tym zdjęciu.
Nic się Pani nie zmieniła, nadal jest Pani piękna. A w tym kapeluszu jest Pani jak księżna.
 
Więcej o: