Po śmierci modelki Playboya konieczne były badania DNA. Kilku mężczyzn ubiegało się o opiekę nad jej córką

Anna Nicole Smith cieszyła się w latach 90. ogromną popularnością. Modelka współpracowała między innymi z "Playboyem" i brała udział w sesjach zdjęciowych. Jej życie było pasmem trudnych i traumatycznych wydarzeń. Po tragicznej śmierci w 2007 r. osierociła pięciomiesięczną córkę.

Anna Nicole Smith była popularną w latach 90. modelką Playboya, która w 2007 r. zmarła wskutek przedawkowania leków dostępnych na receptę. Modelka nie miała łatwego życia. Osierocona przez nią pięciomiesięczna córeczka Dannielynn Birkhead, o której prawo do opieki starało się kilkoro mężczyzn, nie jest już małą dziewczynką. Jak wygląda 16-latka?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Karolina Malinowska o body positive. "Znam piękne modelki plus size"

Początki kariery Anny Nicole Smith. Modelka nie miała łatwego dzieciństwa i żyła w biedzie

Anna Nicole Smith urodziła się 28 listopada 1967 roku w Mexii w Teksasie. Modelka pragnęła upodobnić się wizerunkowo do Marilyn Monroe, więc poddała się licznym operacjom plastycznym, które pomogły jej w rozwinięciu kariery modelki. W 1986 r. wzięła ślub z Billym Smithem, pomocnikiem kucharza, jednak małżeństwo rozpadło się niedługo po tym, gdy urodziła syna Daniela. Z czasem Smith zyskała przychylność Hugh Hefnera i została Playmate miesiąca w marcu 1992 roku, a następnie gwiazdą całego roku. Smith nie miała łatwego dzieciństwa. Jak cytuje "Vogue", rodzina, w której się wychowywała, była biedna. Opiekowała się nią matka, która według relacji Smith pozwalała ojczymowi i przyrodnim braciom bić ją i gwałcić.

 

Ślub z miliarderem i batalia sądowa. Smith przypłaciła problemy załamaniem nerwowym

W 1994 r. Anna Nicole wzięła ślub z miliarderem, J. Howardem Marshallem II. Modelka miała 26 lat, a jej mąż 89. Zaledwie rok później mężczyzna zmarł, a Smith latami toczyła sądową batalię z jego przyrodnim synem o majątek. Problemy przypłaciła załamaniem nerwowym i przedawkowaniem leków, przez co zapadła w śpiączkę. Po leczeniu i wyjściu z kliniki na jakiś czas zniknęła z mediów. 

W 2006 r. Anna Nicole Smith urodziła córkę Danielynn. Odwiedził ją wtedy syn Daniel, który niespodziewanie zmarł. Mężczyzna zasnął w łóżku szpitalnym przy mamie oraz siostrze i już się nie obudził. Podejrzewa się, że przedawkował leki, jednak wykryto u niego również wadę serca. Tragiczne wydarzenie zaważyło na ostatnich kilku miesiącach życia Anny Nicole, która nie mogła sobie poradzić ze śmiercią syna. Zmarła 8 lutego 2007 r. po przedawkowaniu leków na receptę. 

 

Córka zmarłej modelki nie jest już małym dzieckiem. Jak się zmieniła?

Po śmierci Anny Nicole Smith konieczne było ustalenie, kto jest ojcem jej córeczki, gdyż o prawa do opieki nad dzieckiem starało się kilku mężczyzn. Testy DNA potwierdziły, że jest nim Larry Birkhead. Mężczyzna samodzielnie wychowuje córkę i co jakiś czas publikuje na Instagramie zdjęcia upamiętniające Annę Nicole. Pokazuje też, jak wygląda 16-letnia dziś Dannielynn. Nie da się ukryć, że dziewczyna jest bardzo podobna do zmarłej tragicznie matki.

 
Więcej o: